Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ZAMLUVENO
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.2.2021 , 8:16   Citovat  

Po dlouhém rozvažování jsem se rozhodl prodat svého CIVICa 8G 1.8 ve verzi SPORT z roku 2010. Věřím, že s autem bych v pohodě vydržel dalších 10 let, ale to už bude můj věk pomalu začínat 5 a tak jsem se rozhodl, že právě teď je ta šance vyzkoušet něco nového a rozhodl jsem se pro CIVICa 10G Type R. To je tedy jediný důvod prodeje, na prodej auta nespěchám a do té doby, než se najde vhodný kupec, bude odstaveno do garáže. A teď už k samotnému autu.

Jsem druhým majitelem tohoto ufona ve velmi raritní standardně nabízené modré barvě – CERULEAN BLUE METALLIC, kterých se prý v ČR prodali jen jednotky ks. První majitel měl auto po dobu trvání 5-leté záruky u HONDA Jarov, kde probíhal veškerý servis, za mě probíhal servis jen u Aldy. Veškerá dokumentace k provedenému servisu je v papírové podobě k dispozici od pořízení vozu. Auto nebylo nikdy bourané, mnou myté pouze ručně (před tím jezdila do myčky). Od 1. majitele jsem jej přebíral ve stock stavu a ač plány byly velké (3D bodykit v barvě apod.), tak nakonec proběhla v zásadě jen instalace originál 5D křídla, potah volantu (VOLANTECH), zatmavení zadních skel, lakování brzdičů, výměna grillu ve stylu nozder za sportovní (instalace bez demontáže předního nárazníku) + je připravena řadička včetně sukýnky ve stylu TypeR (nenaistalována). Tedy úpravy pouze co se designové vzhledu týče.

Auto vždy dostávalo to, co potřebovalo a spíše i preventivně než bylo potřeba. Poslední servis 05/2020, ve 130tkm výměna přední a zadních tlumičů (BILSTEIN) + origo uložení. Brzdy v 90 tkm. Auto naprosto bez investic, všechny běžné neduhy odstraněny – např. displej rádia profesionálně přepájen 11/2020. Opravdu netuším, co víme k servisu víc říci, opravdu jen sednout a jezdit.
Na březen 2021 je naplánováno leštění laku (mělo by dojít k odstranění „škrábance“, viz příloha) + tepování. Pokud by si někdo chtěl udělat sám, pak je to jediná možnost slevy (- 10.000 Kč). O auto se budu starat do poslední chvíle, stále denně v provozu, aktuálně měsíčně do 1 000 km.
Auto prodávám tak jak je na OEM kolech – letní 17“, zimní 16“. Zimní dají ještě jednu zimu, letní 1-2 dle stylu jízdy. K autu přidám veškerý spotřebák, co mám, dále zimní řetězy, rámeček pro 2 DIN radio, pravé přední světlo, původní volant, prostě vše, co jsem nastřádal a dále nevužiji.

Aktuální nájezd: cca 146tkm
VIN: SHHFK2760AU015367
STK do 05/2022
Dálniční známka na aktuální RZ na rok 2021 zaplacena
Průměrná spotřeba: 7,69 l/100km (vedu si všechna tankování od pořízení doteď Se stydím )

Dostupnost aut: pokud vše půjde dobře tak přelom 1Q/2Q 2021. K vidění okres Praha-západ

CENA (pevná): 195 000 Kč

Samostatně budu prodávat kovaná kola Wedssport Racing – 17 x 7J, ET 48, jsou po renovaci, originál pokličky z JPN, 2 sady modrých kovaných matek, středící kroužek na H. Tam je představa o ceně 30 tis. Kč, při koupi společně s vozidlem určitě sleva / dohoda.

V případě vážného zájmu, prosím kontaktovat do SZ, domluvíme se. Do konce února inzerováno pouze zde na H-C a 8G.hondaclub.

C8G_radicka.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
C8G_radicka.jpg, 92.52 kB

WEDS_TC005_3.jpg

WEDS_TC005_3.jpg, 247.58 kB

DSC_1894.JPG

DSC_1894.JPG, 155.66 kB

H-Trunk-spoiler_3.JPG

H-Trunk-spoiler_3.JPG, 220.44 kB