Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 146 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další 

  Strana 1 z 5
ARMAG3DON
Téma: HONDAy 2018: Noční závod  Odpovědi: 21  Zhlédnuto: 22687 PříspěvekFórum: Srazy Předmět: HONDAy 2018: Noční závod Zaslal: 10.7.2018 , 13:09 

Budou zveřejněny výsledky?
ARMAG3DON
Téma: CIVIC 4g - Stavba výfuku  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 4962 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: CIVIC 4g - Stavba výfuku Zaslal: 16.8.2017 , 11:55 

Já sem ještě nezačal Velmi šťastný
ARMAG3DON
Téma: Rozdělovač D16A6  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 1142 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Rozdělovač D16A6 Zaslal: 10.8.2017 , 11:16 

Zdravim !
Koupím kompletní rozdělovač z D16A6, nemá někdo ?
ARMAG3DON
Téma: Koupím pozičky na CRX 2.g poface  Odpovědi: 0  Zhlédnuto: 901 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Koupím pozičky na CRX 2.g poface Zaslal: 8.6.2017 , 12:44 

Dobry den, ahoj,
Koupím pozičky na céro 2.g. poface. Nejlepe Pardubice a okoli .
ARMAG3DON
Téma: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6310 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216 Zaslal: 24.5.2017 , 7:29 

Stale aktualni
ARMAG3DON
Téma: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6310 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216 Zaslal: 7.5.2017 , 11:15 

Up
ARMAG3DON
Téma: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6310 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216 Zaslal: 28.4.2017 , 21:31 

stále sem nesehnal, nabízí ještě někdo?
ARMAG3DON
Téma: CIVIC 4g Spolujezdcův blatník.  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 1175 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: CIVIC 4g Spolujezdcův blatník. Zaslal: 18.4.2017 , 12:07 

UP!
Klidne si i dojedu pres celou republiku. Nemohu ho sehnat v kloudnem stavu..
ARMAG3DON
Téma: CIVIC 4g - Stavba výfuku  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 4962 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: CIVIC 4g - Stavba výfuku Zaslal: 1.3.2017 , 1:07 

Dobrý den, ahoj.
Potřebuji radu, jak postavit nerezový výfuk na civica 4g. Respektive, nemá někdo plánek ?
Nebo neví někdo, kolik a jakého materiálu použít ?
Asi to dopadne jako vž ...
ARMAG3DON
Téma: CIVIC 4g Spolujezdcův blatník.  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 1175 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: CIVIC 4g Spolujezdcův blatník. Zaslal: 27.2.2017 , 1:12 

Hello !
Koupím spolujezdcův blatník na civic 4g.Stav-nerzezlý, nepokačkaný. Lak může být v jakékoliv stavu. Nejlépe Pardubice a okolí Úsměv už mě nebaví jezdit pro díly přes celou repub ...
ARMAG3DON
Téma: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6310 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: ventilove viko na motory d16-a8,a9,z5 z Roveru 216 Zaslal: 7.2.2017 , 10:39 

Dobry den, ahoj, koupim ventilove viko z Roveru 216 viz obrazek.( nebo vymenim za hondacke) Dekuji
ARMAG3DON
Téma: turbo na D16z5  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6054 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: turbo na D16z5 Zaslal: 6.1.2017 , 23:21 

pořádnej výtlem pořádnej výtlem jj to je jednoduchý,po 10 pifko na wc . ostrich = emulátor epromky . s tím se spojí turboedit , v něm upravuješ mapu...realtime,ale abys věděl který pole ecu použ ...
ARMAG3DON
Téma: turbo na D16z5  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6054 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: turbo na D16z5 Zaslal: 6.1.2017 , 19:25 

Tím Ljay myslí, že můžeš zůstat na původní obd0 elektrice a použít i originální jednotku, která by v tomto případě stačila "opaticovat" a pak by se ladilo skrz, ostrich emu ...
ARMAG3DON
Téma: turbo na D16z5  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6054 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: turbo na D16z5 Zaslal: 6.1.2017 , 18:19 

Se sériovým MAPem a vstřikama do velikosti 450cc můžeš celkem bezproblémů použít původní PM7 + Turboedit.
Při použití větších vstřiků, nebo MAPu s vyětším rozsahem měl Turboed ...
ARMAG3DON
Téma: turbo na D16z5  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 6054 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: turbo na D16z5 Zaslal: 6.1.2017 , 13:54 

Dobry den, ahoj,
Chtel sem se zeptat, jakou ridici jednotku pouzit, kdyz budu davat turbo na D16z5. Tak nejak vsemu rozumim co jak kde, ale nevim, jak s ECU. Co je potreba pro jeji rozhejbani ? Dekuj ...
ARMAG3DON
Téma: rozpalene predni prave kolo honda crx  Odpovědi: 7  Zhlédnuto: 3515 PříspěvekFórum: Řízení, podvozek a brzdy Předmět: rozpalene predni prave kolo honda crx Zaslal: 10.9.2016 , 22:49 

Dobry den, ahoj,
Kdyz jedu s moji crxou tak se mi prave predni kolo rozpali az na nem neudrzim ruku. Ostatni kola jsou ok. A nad 80 mi zacne cele auto vibrovat a klepe se mi volant. Co by to mohlo by ...
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:45 

jednoduše origo mpi sání je.... , chce to trochu rozumně udělat manifold -4klapka nebo něco alá H stejný větve,komora atd.výfuk se na řadu 120/130 sehnat dá.
vstřiky na těch moc nefrč ...
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:40 

Mně šla Š125L skoro na 170 dle tacho... svatoušek
Ja sem jeste na maximalku nesebral koule Velmi šťastný ale na trojku sem z toho dostal 130 a ozval se omezovac. Na ctyrku 150 a strach mi nedovolil vic Velmi šťastný
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:39 

Všechno jde.... ale se vstřikováním ztratíš tu surovost a reakci karburátoru. Zároveň se ale dá jednotka MPi trochu načipovat. Možná tam je cesta jak nahnat nějakýho koně Úsměv
Proč vl ...
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:07 

já bych tu rezervu radši nevyndaval. Na Š120 je s ní počítáno jako deformační zónou HaHaaa
Velmi šťastný to je bohuzel pravda Bueee
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:05 

A zátěž čumáku... Velmi šťastný Do 130-140km/h se volant slušně klepe, pak se čumák nadzvedne a uklidní se... Úsměv
Je to sileny to ridit Velmi šťastný ted budu delat podvozek, protoze to je jak na lodi.
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:04 

Pouze výměnou vstřiků si nic nepomůžeš, spíš naopak. Dostat do motoru palivo problém není, spíš jde o to dostat tam vzduch Úsměv
To me zajima, trochu to rozvin
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 20:03 

Jak samosebou i se vstřikama? to jsi to tam implementoval i s ŘJ motoru? podle mě ti jiné vstřiky nepomůžou vůbec ničemu.Takové spasování a vyleštění (v rámci mezí) sání a lepší v ...
ARMAG3DON
Téma: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi.  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 9300 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Vstřiky z Hondy do škody felicie mpi. Zaslal: 29.8.2016 , 0:05 

Dobrý den, ahoj.
chci se omluvit za tento paskvil nápad, ale rád se o tom s někym pobavim než začnu laborovat.
Mám teďka škodu 120 do který sem dal motor z felicie 1.3 MPi. Samosebou i se ...
ARMAG3DON
Téma: tehlice EE8 crx  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 958 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: tehlice EE8 crx Zaslal: 18.2.2016 , 7:28 

Zdravim,
koupím těhlice EE8 crx i se třmenama Úsměv (262 mm)
ARMAG3DON
Téma: Honda CRX 2g- ČELNÍ SKLO  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 762 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Honda CRX 2g- ČELNÍ SKLO Zaslal: 23.3.2015 , 10:06 

Zdravim Úsměv koupím přední sklo na crxu 2g. Prolezl sem toho tady hromadu ale nic sem nenašel .
ARMAG3DON
Téma: Honda Crx 2g. - Svody  Odpovědi: 2  Zhlédnuto: 1068 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Honda Crx 2g. - Svody Zaslal: 25.6.2014 , 11:02 

Asi tady jedny originál mám... kouknu se odpoledne...
omlouvám se , śpatně sem se vyjádřil . měl bych zájem o laděné svody.
ARMAG3DON
Téma: Honda Crx 2g. - Svody  Odpovědi: 2  Zhlédnuto: 1068 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Honda Crx 2g. - Svody Zaslal: 25.6.2014 , 10:27 

Zdravíčko , koupím laděné svody Úsměv klidně jeté . na Z5 takže s dírou na lambdu.
ARMAG3DON
Téma: Kde jsme koho potkali #3  Odpovědi: 17069  Zhlédnuto: 4636295 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Kde jsme koho potkali #3 Zaslal: 18.6.2014 , 23:40 

Se domluvíme, samotnýmu se mi na Konopáč nechce, nejsem ten typ co se přifaří ke skupině cizích lidí Velmi šťastný

A abych se držel tématu, tak ráno u pracáku ARMAG3DON, pak po cestě c6g sedan, ...
ARMAG3DON
Téma: Honda Crx 2g.  Odpovědi: 2  Zhlédnuto: 1376 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: Honda Crx 2g. Zaslal: 4.5.2014 , 22:48 

UP

    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 146 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další 




Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 1.9850s ][ Dotazy: 25 (1.9442s) ][ GZIP on - Debug on ]