| Bylo nalezeno 146 výsledků hledání. |
|
|
 |
| ARMAG3DON |
| Téma: turbo na D16z5 Odpovědi: 9 Zhlédnuto: 6054 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: turbo na D16z5 |
Zaslal: 6.1.2017 , 23:21 |
jj to je jednoduchý,po 10 na . ostrich = emulátor epromky . s tím se spojí turboedit , v něm upravuješ mapu...realtime,ale abys věděl který pole ecu použ ... |
|
| ARMAG3DON |
| Téma: turbo na D16z5 Odpovědi: 9 Zhlédnuto: 6054 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: turbo na D16z5 |
Zaslal: 6.1.2017 , 19:25 |
Tím Ljay myslí, že můžeš zůstat na původní obd0 elektrice a použít i originální jednotku, která by v tomto případě stačila "opaticovat" a pak by se ladilo skrz, ostrich emu ... |
|
| ARMAG3DON |
| Téma: turbo na D16z5 Odpovědi: 9 Zhlédnuto: 6054 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: turbo na D16z5 |
Zaslal: 6.1.2017 , 18:19 |
Se sériovým MAPem a vstřikama do velikosti 450cc můžeš celkem bezproblémů použít původní PM7 + Turboedit.
Při použití větších vstřiků, nebo MAPu s vyětším rozsahem měl Turboed ... |
|
| ARMAG3DON |
| Téma: turbo na D16z5 Odpovědi: 9 Zhlédnuto: 6054 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: turbo na D16z5 |
Zaslal: 6.1.2017 , 13:54 |
Dobry den, ahoj,
Chtel sem se zeptat, jakou ridici jednotku pouzit, kdyz budu davat turbo na D16z5. Tak nejak vsemu rozumim co jak kde, ale nevim, jak s ECU. Co je potreba pro jeji rozhejbani ? Dekuj ... |
|
| Bylo nalezeno 146 výsledků hledání. |
|
|
 |
|