Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 63 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 

  Strana 1 z 3
Bindrs
Téma: Kde jsme koho potkali #3  Odpovědi: 17069  Zhlédnuto: 4646276 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Kde jsme koho potkali #3 Zaslal: 4.3.2015 , 16:04 

A ja si rikal, ze mi je ta civa povedoma, ale Evicku sem v ni nevidel Úsměv. Sem zvedavej kdy se mi vas konecne povede potkat na nejakym srazu... Vzdycky se mi to nejak po... Nebo se tam minem Velmi šťastný. Konecn ...
Bindrs
Téma: Kde jsme koho potkali #3  Odpovědi: 17069  Zhlédnuto: 4646276 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Kde jsme koho potkali #3 Zaslal: 4.3.2015 , 14:49 

Tak nejak se mi zda, ze posledne pri ceste do prace a z prace potkavam docela dost Hacek Úsměv. Dneska rano sem blikal v letnanech na stribrnyho Jezzika at si rozsviti a vcera navecer sem mijel nejakyho ...
Bindrs
Téma: Vše o Civic 6G  Odpovědi: 375  Zhlédnuto: 276732 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Vše o Civic 6G Zaslal: 16.12.2014 , 14:15 

Od sesti do sesti a pul mi to piska taky... Jezdim v domeni, ze je to vzduch v sani kterej mozna trochu profukuje u tesneni po vyndani restriktoru. Sem tam mi to zacvrlika taky... Nejhlasiteji kdyz po ...
Bindrs
Téma: Spolubydlení - Praha  Odpovědi: 55  Zhlédnuto: 18574 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Spolubydlení - Praha Zaslal: 3.11.2014 , 16:04 

hejhou, jak je to s Vama? spaceman/matheo??
Bindrs
Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 36512 PříspěvekFórum: Partneři Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS Zaslal: 3.11.2014 , 14:08 

těch 11kw na tak lehoučkým autě je znát dost... ale jde mi teď o to, jestli má smysl řešit tu chudou směs z dlouhodobého hlediska i když jsem zatím žádné negativní vlivy nezaznamenal ...
Bindrs
Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 36512 PříspěvekFórum: Partneři Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS Zaslal: 3.11.2014 , 13:40 

jestli to má tu ECU fakt jinou, tak si mne moc nepotěšil :/ každopádně týpek, co mi vyndaval ten restriktor tvrdil, že ECU je ve všech c6g hb stejná. Určitě je to auto o dost živější a ...
Bindrs
Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 36512 PříspěvekFórum: Partneři Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS Zaslal: 3.11.2014 , 11:04 

jedno má motor d14a3 (55kw) a druhé d14a4 (66kw). Konstrukce motoru se liší, že ten slabší motor má restriktor za škrtící klapkou. ECU je stejná
Bindrs
Téma: Automotodrom Most 2018: ...  Odpovědi: 1614  Zhlédnuto: 395485 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Automotodrom Most 2018: ... Zaslal: 27.10.2014 , 13:13 

tak už tam je všechno
=> [url=https://www.youtube.com/user/TheSuperBNDR]https://www.youtube.com/user/TheSuperBNDR

bohužel fakt nemám čas to nijak upravovat, ani pojmenovávat... ale kdyby ...
Bindrs
Téma: Automotodrom Most 2018: ...  Odpovědi: 1614  Zhlédnuto: 395485 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Automotodrom Most 2018: ... Zaslal: 26.10.2014 , 14:39 

[url=https://www.youtube.com/watch?v=B5WJr3RoMYY&list=UUHaiSRwMw034vMQB0JeC0kQ]video
no... původně jsem si chtěl zajezdit, takže jsem nebral stativ. Ale nejaky zabery pouzitelny jsou. Na tenh ...
Bindrs
Téma: Automotodrom Most 2018: ...  Odpovědi: 1614  Zhlédnuto: 395485 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Automotodrom Most 2018: ... Zaslal: 26.10.2014 , 11:09 

Pěkná akce i počasí se udrželo ač to vypadalo odpoledne hrozivě. OK Až na jednoho debila s červenou Octavií parádní neděle. Kdyby měl někdo nějaké video či foto, budu za něj rád ...
Bindrs
Téma: Vánoční mejdan Praha?  Odpovědi: 1028  Zhlédnuto: 253284 PříspěvekFórum: Srazy Předmět: Vánoční mejdan Praha? Zaslal: 14.10.2014 , 10:33 

me2 Mr. Green
Bindrs
Téma: Vánoční mejdan Praha?  Odpovědi: 1028  Zhlédnuto: 253284 PříspěvekFórum: Srazy Předmět: Vánoční mejdan Praha? Zaslal: 13.10.2014 , 12:39 

fakt tam je plzeň? a dobře vaří?? nějak hodně změn... je fakt že sem tam byl posledně tak 3roky zpátky
Bindrs
Téma: Vánoční mejdan Praha?  Odpovědi: 1028  Zhlédnuto: 253284 PříspěvekFórum: Srazy Předmět: Vánoční mejdan Praha? Zaslal: 13.10.2014 , 12:25 

jídlo tam maj fakt špatný a pivo... no, nejsem moc pivovej ale známí si ho tam pochvalují. maj tam nějakej svůj vlastní kultivar. Přes svátky budu na severu, tak tam asi zavítám na jedno, ...
Bindrs
Téma: MiniMaxiSraz Chodov-čtvrtky: 2024  Odpovědi: 3094  Zhlédnuto: 981625 PříspěvekFórum: Srazy Předmět: MiniMaxiSraz Chodov-čtvrtky: 2024 Zaslal: 30.9.2014 , 13:05 

Snad uuuuž mi to konečně vyjde
Bindrs
Téma: K: Manuální zrcátka C6G HB  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 2992 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: K: Manuální zrcátka C6G HB Zaslal: 15.9.2014 , 11:40 

Cus, taky sem je tu pred casem shanel - neuspesne. Nakonec sem koupil novy po osmi kilech z autokelly. Je to ale druhovyroba - sou tam trochu jiny skla. Ale sedej
Bindrs
Téma: Spolubydlení - Praha  Odpovědi: 55  Zhlédnuto: 18574 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Spolubydlení - Praha Zaslal: 8.9.2014 , 9:43 

Ono to jsou vzdycky takovy rychlovky, ze kdyz chci bydlet za mesic, tak nema vubec smysl hledat ted Úsměv. Ted mam kde slozit hlavu a pak nez neco najdu tak mam slibenej gauc u kamosky... Takze pak mozna ...
Bindrs
Téma: Honda civic 6g 1.4is - divný zvuk  Odpovědi: 20  Zhlédnuto: 9949 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda civic 6g 1.4is - divný zvuk Zaslal: 6.9.2014 , 11:59 

me tenhle zvuk prej delaj ventily... je to hodne slyset, kdyz podradim. Treba na dalnici ten zvuk po chvilce zmizi. ale kdyz pak prijedu do prahy, kde furt zastavuju na semaforech atd... furt radim na ...
Bindrs
Téma: Spolubydlení - Praha  Odpovědi: 55  Zhlédnuto: 18574 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Spolubydlení - Praha Zaslal: 4.9.2014 , 9:57 

Tak to je geniální... je to dobrý

Chapu teda, ze asi ani nic hledat nebudes... Co? Úsměv. Pro me by byla ta lokalita na zahradaku uplne top... Jeste za ctyrku... Tyyyvole Tak to koukám!
Bindrs
Téma: Honda 6g hatch - zrcátko  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 2315 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda 6g hatch - zrcátko Zaslal: 4.9.2014 , 9:49 

Tak i na 3d sezenes nove jen zrcadla z druhovyroby. Je mozne, ze jsou uplne stejny a lisi se jen ve tvaru trojuhelnicku... Ktere je schopnej ten shop nekde nechat vyrobit
Bindrs
Téma: Honda 6g hatch - zrcátko  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 2315 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda 6g hatch - zrcátko Zaslal: 3.9.2014 , 20:02 

Cus, ja na svojeho c6g ej9 kupoval v auto kelly. Nevim jesli tam maj i velektrice a ty asi civica mit nebudes. Hodilo by se napsat co mas za hondu Se stydím
Bindrs
Téma: Spolubydlení - Praha  Odpovědi: 55  Zhlédnuto: 18574 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Spolubydlení - Praha Zaslal: 3.9.2014 , 10:44 

Servus, poohlížím se po nějakém spolubydlení. Jsem mladej, nekonfliktní, veselej týpek. Sportovec s hromadou zájmů a aktivit. A hledám nějakej pokoj k nastěhování. Dejme tomu od přelom ...
Bindrs
Téma: Zajímavá videa  Odpovědi: 6869  Zhlédnuto: 1823084 PříspěvekFórum: Videa Předmět: Zajímavá videa Zaslal: 30.8.2014 , 14:20 

https://www.youtube.com/watch?v=7jzi5SVwgZ4https://www.youtube.com/watch?v=7jzi5SVwgZ4
Bindrs
Téma: Honda civic 6g 1.4is - divný zvuk  Odpovědi: 20  Zhlédnuto: 9949 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda civic 6g 1.4is - divný zvuk Zaslal: 25.8.2014 , 16:03 

Pískání? Jestli to zní jak andulka a nema to vliv na otacky a ozyva se to po 4-5ti vterinovejch intervalech tak sem se toho zbavil dolitim oleje nad minimalni rysku Velmi šťastný. To cvakani plechu o plech t ...
Bindrs
Téma: Kde jsme koho potkali #3  Odpovědi: 17069  Zhlédnuto: 4646276 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Kde jsme koho potkali #3 Zaslal: 25.8.2014 , 13:59 

Dnes rano sem potkal par hondicek... Na strakonicky za Chuchli zlate CRV, na okruhu tmave zeleny (acord/civic?)... V protismeru nekde u chodova, v Bechovicich ve VÚ stribrnej civic - anglán. Nikoho ...
Bindrs
Téma: Zadost o pomoc Praha - oprava pripadne i odtah  Odpovědi: 12  Zhlédnuto: 6217 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: Zadost o pomoc Praha - oprava pripadne i odtah Zaslal: 25.8.2014 , 12:07 

Konala se nejaka dymova show? Presne tohle se mi stalo s fabii a byly v tahu svicky... Respektive startovaci jednotka. Taky mi to odeslo behem popojizdeni v kolone a presne jak popisujes - po otoceni ...
Bindrs
Téma: CRX del Sol  Odpovědi: 15  Zhlédnuto: 5083 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: CRX del Sol Zaslal: 25.8.2014 , 11:37 

Vsak prinosna diskuze o radarech. Alspon jsme se dozvedeli, ze na plzensku jsou docela dost presny pořádnej výtlem
Bindrs
Téma: CRX del Sol  Odpovědi: 15  Zhlédnuto: 5083 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: CRX del Sol Zaslal: 22.8.2014 , 11:44 

Me prijde ze nejaky ty obecni radary merej fakt divne... Jeden takovej treba v praze-pocernicich. Je tam 40tka a kdyz jedu lehce pres pade tak se rozsviti a ukazuje mi hodnotu kolem 39kmh. Kazdej vesn ...
Bindrs
Téma: Zajímavá videa  Odpovědi: 6869  Zhlédnuto: 1823084 PříspěvekFórum: Videa Předmět: Zajímavá videa Zaslal: 22.8.2014 , 10:53 

http://m.youtube.com/watch?v=iRWp9rhfS_0

snad to tu jeste nebylo...
Bindrs
Téma: Filmy  Odpovědi: 226  Zhlédnuto: 109289 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Filmy Zaslal: 22.8.2014 , 10:38 

Muj top ten:
1) requiem for dream
2) demolition man
3) cloud atlas
4) drive
5) trainspotting
6) rise of the footsoldier
7) fifty dead man walking
Cool patriot
9) last boy scout
10) yesman

t ...
Bindrs
Téma: lingvistické: šála, šály dokonce i šáli  Odpovědi: 18  Zhlédnuto: 7323 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: lingvistické: šála, šály dokonce i šáli Zaslal: 21.8.2014 , 14:18 

jo tímhle se hájí kdejakej trouba co měl potíže projít základku Úsměv))
aaajaj Smutný. Jsem odhalen! I na střední jsem měl problémy, ale matematyka mi celkem šla pořádnej výtlem

    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 63 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 




Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3685s ][ Dotazy: 24 (0.3297s) ][ GZIP on - Debug on ]