| Bylo nalezeno 63 výsledků hledání. |
|
|
 |
| Bindrs |
| Téma: Kde jsme koho potkali #3 Odpovědi: 17069 Zhlédnuto: 4646276 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Kde jsme koho potkali #3 |
Zaslal: 4.3.2015 , 16:04 |
A ja si rikal, ze mi je ta civa povedoma, ale Evicku sem v ni nevidel . Sem zvedavej kdy se mi vas konecne povede potkat na nejakym srazu... Vzdycky se mi to nejak po... Nebo se tam minem . Konecn ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Kde jsme koho potkali #3 Odpovědi: 17069 Zhlédnuto: 4646276 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Kde jsme koho potkali #3 |
Zaslal: 4.3.2015 , 14:49 |
Tak nejak se mi zda, ze posledne pri ceste do prace a z prace potkavam docela dost Hacek . Dneska rano sem blikal v letnanech na stribrnyho Jezzika at si rozsviti a vcera navecer sem mijel nejakyho ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Vše o Civic 6G Odpovědi: 375 Zhlédnuto: 276732 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Civic 6G |
Zaslal: 16.12.2014 , 14:15 |
Od sesti do sesti a pul mi to piska taky... Jezdim v domeni, ze je to vzduch v sani kterej mozna trochu profukuje u tesneni po vyndani restriktoru. Sem tam mi to zacvrlika taky... Nejhlasiteji kdyz po ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS Odpovědi: 8 Zhlédnuto: 36512 |
Fórum: Partneři |
Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS |
Zaslal: 3.11.2014 , 14:08 |
těch 11kw na tak lehoučkým autě je znát dost... ale jde mi teď o to, jestli má smysl řešit tu chudou směs z dlouhodobého hlediska i když jsem zatím žádné negativní vlivy nezaznamenal ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS Odpovědi: 8 Zhlédnuto: 36512 |
Fórum: Partneři |
Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS |
Zaslal: 3.11.2014 , 13:40 |
jestli to má tu ECU fakt jinou, tak si mne moc nepotěšil :/ každopádně týpek, co mi vyndaval ten restriktor tvrdil, že ECU je ve všech c6g hb stejná. Určitě je to auto o dost živější a ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Rozdil 1.4i a 1.4iS Odpovědi: 8 Zhlédnuto: 36512 |
Fórum: Partneři |
Předmět: Rozdil 1.4i a 1.4iS |
Zaslal: 3.11.2014 , 11:04 |
jedno má motor d14a3 (55kw) a druhé d14a4 (66kw). Konstrukce motoru se liší, že ten slabší motor má restriktor za škrtící klapkou. ECU je stejná |
|
| Bindrs |
| Téma: Vánoční mejdan Praha? Odpovědi: 1028 Zhlédnuto: 253284 |
Fórum: Srazy |
Předmět: Vánoční mejdan Praha? |
Zaslal: 13.10.2014 , 12:25 |
jídlo tam maj fakt špatný a pivo... no, nejsem moc pivovej ale známí si ho tam pochvalují. maj tam nějakej svůj vlastní kultivar. Přes svátky budu na severu, tak tam asi zavítám na jedno, ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Spolubydlení - Praha Odpovědi: 55 Zhlédnuto: 18574 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Spolubydlení - Praha |
Zaslal: 8.9.2014 , 9:43 |
Ono to jsou vzdycky takovy rychlovky, ze kdyz chci bydlet za mesic, tak nema vubec smysl hledat ted . Ted mam kde slozit hlavu a pak nez neco najdu tak mam slibenej gauc u kamosky... Takze pak mozna ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Spolubydlení - Praha Odpovědi: 55 Zhlédnuto: 18574 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Spolubydlení - Praha |
Zaslal: 3.9.2014 , 10:44 |
Servus, poohlížím se po nějakém spolubydlení. Jsem mladej, nekonfliktní, veselej týpek. Sportovec s hromadou zájmů a aktivit. A hledám nějakej pokoj k nastěhování. Dejme tomu od přelom ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Zajímavá videa Odpovědi: 6869 Zhlédnuto: 1823084 |
Fórum: Videa |
Předmět: Zajímavá videa |
Zaslal: 30.8.2014 , 14:20 |
https://www.youtube.com/watch?v=7jzi5SVwgZ4https://www.youtube.com/watch?v=7jzi5SVwgZ4 |
|
| Bindrs |
| Téma: Kde jsme koho potkali #3 Odpovědi: 17069 Zhlédnuto: 4646276 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Kde jsme koho potkali #3 |
Zaslal: 25.8.2014 , 13:59 |
Dnes rano sem potkal par hondicek... Na strakonicky za Chuchli zlate CRV, na okruhu tmave zeleny (acord/civic?)... V protismeru nekde u chodova, v Bechovicich ve VÚ stribrnej civic - anglán. Nikoho ... |
|
| Bindrs |
| Téma: CRX del Sol Odpovědi: 15 Zhlédnuto: 5083 |
Fórum: Elektroinstalace |
Předmět: CRX del Sol |
Zaslal: 25.8.2014 , 11:37 |
Vsak prinosna diskuze o radarech. Alspon jsme se dozvedeli, ze na plzensku jsou docela dost presny  |
|
| Bindrs |
| Téma: CRX del Sol Odpovědi: 15 Zhlédnuto: 5083 |
Fórum: Elektroinstalace |
Předmět: CRX del Sol |
Zaslal: 22.8.2014 , 11:44 |
Me prijde ze nejaky ty obecni radary merej fakt divne... Jeden takovej treba v praze-pocernicich. Je tam 40tka a kdyz jedu lehce pres pade tak se rozsviti a ukazuje mi hodnotu kolem 39kmh. Kazdej vesn ... |
|
| Bindrs |
| Téma: Filmy Odpovědi: 226 Zhlédnuto: 109289 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Filmy |
Zaslal: 22.8.2014 , 10:38 |
Muj top ten:
1) requiem for dream
2) demolition man
3) cloud atlas
4) drive
5) trainspotting
6) rise of the footsoldier
7) fifty dead man walking
patriot
9) last boy scout
10) yesman
t ... |
|
| Bylo nalezeno 63 výsledků hledání. |
|
|
 |
|