| Bylo nalezeno 13 výsledků hledání. |
|
|
 |
| Czech_Key |
| Téma: Honda a LPG Odpovědi: 4738 Zhlédnuto: 2040588 |
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka |
Předmět: Honda a LPG |
Zaslal: 28.7.2014 , 14:57 |
Posledně jsem natankoval LPG na LukOilu a najel jsem 420km na 42lit. Když natankuju kdekoli jinde najedu i 500km na 42lit. To mají na LukOilu opravdu tak strašný LPG? LukOil Mariánské Hory Ostr ... |
|
| Czech_Key |
| Téma: Honda a LPG Odpovědi: 4738 Zhlédnuto: 2040588 |
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka |
Předmět: Honda a LPG |
Zaslal: 11.4.2014 , 23:40 |
Koukám, že píšeš, že máš přívstřik benzínu v zátěži. Můžu se zeptat k čemu je to dobré?
doporucil mi to chlapik, co to ladil. vysvetlil to tim, ze plyn hori pri vyssi teplote nez ... |
|
| Czech_Key |
| Téma: Honda a LPG Odpovědi: 4738 Zhlédnuto: 2040588 |
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka |
Předmět: Honda a LPG |
Zaslal: 11.4.2014 , 17:18 |
Ahoj, tak jsem před nějakou dobou také rozšířil skupinu a nechal namotnovat LPG do svého A7G 2.0. Systém Lovato + FL + nastaven přívstřik benálu při zatížení motoru. Montováno v Neptu ... |
|
| Bylo nalezeno 13 výsledků hledání. |
|
|
 |
|