| Bylo nalezeno 135 výsledků hledání. |
|
|
 |
| David_R |
| Téma: Olej-shop.cz Odpovědi: 31 Zhlédnuto: 61841 |
Fórum: Obchod |
Předmět: Re: olejshop.cz ... nejspíš podvodníci !!! |
Zaslal: 10.5.2011 , 23:17 |
Tak jsem si řekl, že se s vámi musím podělit o zkušenosti s tímto internetovým obchodem a napíšu nějakou tu referenci. Před 14 dny jsem si objednal autokosmetiku na http://www.olejshop.cz ... |
|
| David_R |
| Téma: K: zadni tlumice C6G 3dv. Odpovědi: 4 Zhlédnuto: 1248 |
Fórum: Koupím |
Předmět: Re: K: zadni tlumice C6G 3dv. |
Zaslal: 31.5.2010 , 19:55 |
koupim tlumice zadni na C6g. pasovat by meli od roku 96-01. meli by pasovat i z coupe a sedana. jde mi jen o tlumice, bez pruzin. nemeli by to bejt zadny mrtvoly. nechci kupovat novy. budu davat celej ... |
|
| David_R |
| Téma: V: BMW E36 za Civic 6G Odpovědi: 12 Zhlédnuto: 7396 |
Fórum: Prodám auto |
Předmět: V: BMW E36 za Civic 6G |
Zaslal: 22.3.2010 , 19:47 |
Souhlas s Hlavatorem, měl jsem přesně to samé a taky jsem se přes 8,5 nikdy nedostal a to jsem jezdil svižně...
Jednou jsem jel dálnici (300km) pořád noha na podlaze a spotřeba 8l.. Jinak ... |
|
| David_R |
| Téma: kvalita kol DOTZ Odpovědi: 38 Zhlédnuto: 8662 |
Fórum: Exteriér |
Předmět: kvalita kol DOTZ |
Zaslal: 31.12.2008 , 18:36 |
Divny ale mel jsem to tak i na Tarze a to byla 30/30 niz a mega gumy a na Civicu to mam s rezervou a doufam ze se tam vleze i se snizenim tak nevim proc by se tam nevlezli.Na seriovej podvozek..Nevim ... |
|
| David_R |
| Téma: kvalita kol DOTZ Odpovědi: 38 Zhlédnuto: 8662 |
Fórum: Exteriér |
Předmět: kvalita kol DOTZ |
Zaslal: 31.12.2008 , 18:32 |
No řekl bych, že ET 30 už by ti tam teda nevlezlo. Já mám ET38 195/45/16 a řekl bych, že je to tak akorát, že škrtat nebudeš... |
|
| Bylo nalezeno 135 výsledků hledání. |
|
|
 |
|