Přihlášení:
Uživatel
Heslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě
REGISTRACE DO KLUBU
[1]
Vstoupit
Stáhnout
HondaDnes
Album
Posledních 100
Hledat
Pravidla
FAQ
Technika
Jak na to
Klub
Srazy a výlety
Novinky a historie
Partneři
Můj příběh
Archiv
Přehled aut
Modely
Seznam aut
Hledat auto
Seznam
Články
Diskuze
Prodám auto
Prodám díly
Daruji díly
Koupím
Společné nákupy
Komerční inzeráty
Bylo nalezeno 6 výsledků hledání.
Strana
1
z
1
Elwecko
Téma:
Jak se ovládá tempomat?
Odpovědi:
13
Zhlédnuto:
11581
Fórum:
Volná diskuze
Předmět:
Jak se ovládá tempomat?
Zaslal:
29.7.2014 , 10:29
Díky, chlapi! Hadička byla děravá a po výměně už to maká, jak má
Elwecko
Téma:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Odpovědi:
4
Zhlédnuto:
1963
Fórum:
Motor, ECU, spojka a převodovka
Předmět:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Zaslal:
28.7.2014 , 8:56
Tak už jsem to konečně našel a hodnoty pro motor F22Z2 jsou:
sání 0,24 mm - 0,28 mm
výfuk 0,28 mm - 0,32 mm
Elwecko
Téma:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Odpovědi:
4
Zhlédnuto:
1963
Fórum:
Motor, ECU, spojka a převodovka
Předmět:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Zaslal:
28.7.2014 , 7:17
A na kolik si nastavil ty sací? Já jen nechápu, že to nikde nejde dohledat. To je to tak exotickej motor, či co?
Elwecko
Téma:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Odpovědi:
4
Zhlédnuto:
1963
Fórum:
Motor, ECU, spojka a převodovka
Předmět:
Hodnoty vůlí ventilů F22Z2
Zaslal:
27.7.2014 , 10:12
Ahoj, chlapi! Neznáte někdo hodnoty vůlí ventilů na hondě accord, motor F22Z2. Nikde to nemůžu najít
Elwecko
Téma:
Jak se ovládá tempomat?
Odpovědi:
13
Zhlédnuto:
11581
Fórum:
Volná diskuze
Předmět:
Jak se ovládá tempomat?
Zaslal:
25.7.2014 , 9:20
Díky moc, chlapi! Vyzkouším rady a uvidím
Elwecko
Téma:
Jak se ovládá tempomat?
Odpovědi:
13
Zhlédnuto:
11581
Fórum:
Volná diskuze
Předmět:
Jak se ovládá tempomat?
Zaslal:
24.7.2014 , 14:48
Nevíte někdo, jak se používá tempomat na accordu 5g? Buď jsem blbej, nebo mi nefunguje
Bylo nalezeno 6 výsledků hledání.
(
104575
útoků)
[ Čas: 0.3200s ][ Dotazy: 25 (0.2853s) ][ GZIP on - Debug on ]