Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 39 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2  Další 

  Strana 1 z 2
Novy
Téma: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks  Odpovědi: 180  Zhlédnuto: 40467 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks Zaslal: 24.1.2012 , 10:30 

Před malou chvílí mě potěšila pošťačka Úsměv Kalendář je fajn, takže díky mote, že ses toho ujal a mám vážně radost OK
Novy
Téma: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna  Odpovědi: 58  Zhlédnuto: 31471 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna Zaslal: 10.1.2012 , 12:08 

[url=http://www.youtube.com/watch?v=dunbphkRIbQ]NSX Concept video
Parádní videjko OK A nemůžu si pomoct, ale čas 2:28 v tom úplně vidím původní NSX Honda
Novy
Téma: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna  Odpovědi: 58  Zhlédnuto: 31471 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna Zaslal: 9.1.2012 , 17:22 

Však v pořádku. Nebylo to myšleno ve zlém Úsměv
Novy
Téma: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna  Odpovědi: 58  Zhlédnuto: 31471 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna Zaslal: 9.1.2012 , 17:10 

tady něco málo co jsem objevil Úsměv
No vida, jaký jseš objevitel Velmi šťastný Nicméně tohle už moc aktuální neníÚsměv
Novy
Téma: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna  Odpovědi: 58  Zhlédnuto: 31471 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Honda NSX - chystá se opravdu nástupce nebo jen další kachna Zaslal: 9.1.2012 , 16:42 

I když.. zatím jen pod plachtou



Velmi šťastný
Novy
Téma: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks  Odpovědi: 180  Zhlédnuto: 40467 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks Zaslal: 4.1.2012 , 9:32 

Tak tedy beru 1 ks.
SZ motovi a rovněž i peníze, jsem odeslal Úsměv
Novy
Téma: Bude kalendář 2014? Bude!  Odpovědi: 88  Zhlédnuto: 23320 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Bude kalendář 2014? Bude! Zaslal: 3.1.2012 , 23:13 

nekdo se tady ptal na to jak dlouho to bude trvat, takze od pristiho ctvrtka za 2-3dny bude hotovo a pripraveno k rozeslani nebo osobnimu predani...
Já se ptal.. i když ve vedlejším topicu, kde j ...
Novy
Téma: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks  Odpovědi: 180  Zhlédnuto: 40467 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: HN: Kalendáře H-C.cz 2012 - 61ks Zaslal: 3.1.2012 , 1:42 

Můžu dotázek ohledně termínu..? Nikde jsem tu nenašel, za jak dlouho, je to ta firma, u který se to objednává, schopna vytvořit? Díky meetallll
Novy
Téma: Kdo jeste nespi  Odpovědi: 2362  Zhlédnuto: 390906 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Kdo jeste nespi Zaslal: 2.1.2012 , 13:01 

Takhle se rika Praze. HaHaaa
Novy
Téma: jake financovaní na auto? mate nekdo radu?  Odpovědi: 42  Zhlédnuto: 9396 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: jake financovaní na auto? mate nekdo radu? Zaslal: 2.1.2012 , 1:28 

ČT vysílá fajn pořad - Suma sumárum. [url=http://www.ceskatelevize.cz/porady/10319299084-suma-sumarum-aneb-kde-jsou-me-penize/211562220100002-suma-sumarum-aneb-kde-jsou-me-penize/]Zde je odkaz na ...
Novy
Téma: 2 ks disků vč. zimních pneu (R14, 175x65)  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 787 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: 2 ks disků vč. zimních pneu (R14, 175x65) Zaslal: 2.12.2011 , 13:23 

UP G4G
Novy
Téma: 2 ks disků vč. zimních pneu (R14, 175x65)  Odpovědi: 1  Zhlédnuto: 787 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: 2 ks disků vč. zimních pneu (R14, 175x65) Zaslal: 1.12.2011 , 18:34 

Prodám 2 plechový disky s obutejma zimákama v dobrym stavu.
Jedná se o 14-tky kola s pneu 175x65. Rozteč - klasika 4x100 mm.
Co se týče hloubky dezénu, tak je tam nějakejch 5 mm, takže jet ...
Novy
Téma: Co s bouraným autem?  Odpovědi: 31  Zhlédnuto: 13158 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Co s bouraným autem? Zaslal: 11.11.2011 , 14:05 

Nevíš, jak se dá otestovat přes tady tohle čidlo, jestli je motor ok a vůbec nastartuje?
Zjištíš to tak, že otevřeš přihrádku u spolujezdce, a jak už tady zaznělo, po levý straně t ...
Novy
Téma: Autodrom Most 10min za 100Kč - 26.10.2008  Odpovědi: 504  Zhlédnuto: 114604 PříspěvekFórum: Závody a sprinty Předmět: Autodrom Most 10min za 100Kč - 26.10.2008 Zaslal: 24.10.2011 , 14:44 

http://youtube.com/watch?v=95qREyrl6Y4
Díky paně Úsměv
_Marty_ : Zdravim kolego, jezdilo Ti to pěkně, tak jsem zvědav, jestli to do jara, ještě poladíš, když máš tak velký cíle Úsměv
Novy
Téma: Autodrom Most 10min za 100Kč - 26.10.2008  Odpovědi: 504  Zhlédnuto: 114604 PříspěvekFórum: Závody a sprinty Předmět: Autodrom Most 10min za 100Kč - 26.10.2008 Zaslal: 22.10.2011 , 23:15 

Dovolím si přispět svou troškou do mlýna Úsměv Jelikož jsem z Mostu, dával jsem budíka na 7:15 s tim, že ještě něco málo udělám na autě, v klidu se nasnídám a na tu devátou pojedu na o ...
Novy
Téma: Civic 9G  Odpovědi: 1248  Zhlédnuto: 762739 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Civic 9G Zaslal: 13.9.2011 , 11:34 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4VtqRv7rB3M[/youtube]
Novy
Téma: Civic 9G  Odpovědi: 1248  Zhlédnuto: 762739 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Civic 9G Zaslal: 13.9.2011 , 11:04 

Civic na sebe vždy navazoval, nikoli jen dvě následující generace, s vyjímkou 6-8g (např. 5g je jen ocucaná 4g a 6g trošku přifoukli světla,ale linie jsou stejné,pak zkusili Toyotu - 7g a ...
Novy
Téma: Civic 9G  Odpovědi: 1248  Zhlédnuto: 762739 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Civic 9G Zaslal: 13.9.2011 , 9:28 

Když vzpomenu na ty zakamuflovaný fotky, tak to rozhodně předčilo moje očekávání OK Až na pár drobností se mi to auto líbí. Je tam znát, že to má kořeny v osmičce, ale o to snad j ...
Novy
Téma: Letní pneu,14dní jeté,175/70 r13, téměř zdarma  Odpovědi: 61  Zhlédnuto: 21732 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: Letní pneu,14dní jeté,175/70 r13, téměř zdarma Zaslal: 2.9.2011 , 15:11 

Pojezd sedačky od spolujezdce by byl?
Novy
Téma: koupím civica 5g coupé nebo6g 1.5 vtec  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 5853 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: koupím civica 5g coupé nebo6g 1.5 vtec Zaslal: 30.6.2011 , 13:36 

Rádoby jsou s tím problémy na STK... A spoléhat na přeražený čísla nebo známé apod. je dost krátkozraké... Je jen otázkou času,kdy to na STK jen tak nepůjde o šuk... A většinou je ...
Novy
Téma: koupím civica 5g coupé nebo6g 1.5 vtec  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 5853 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: koupím civica 5g coupé nebo6g 1.5 vtec Zaslal: 30.6.2011 , 12:48 

jj vím jen přebíhám ty rádoby tunery co do toho strkali jiný motory Úsměv
Zrovna na výměně motoru nevidim nic rádoby tunerskýho.. KO
Novy
Téma: PHM: cena, kde tankujete a proč  Odpovědi: 1113  Zhlédnuto: 243900 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: PHM: cena, kde tankujete a proč Zaslal: 20.6.2011 , 17:07 

zajímavý

s ITR jsem jezdil cca před 2,5 až 3 lety a litr stál 36,50 V-power a 35,40 za carrera100
Já kupoval Civica v květnu 2009, tudíš dva roky zpět a poprvé jsem do něj tankoval na ...
Novy
Téma: Koupit Targu ano či ne?  Odpovědi: 63  Zhlédnuto: 13573 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Koupit Targu ano či ne? Zaslal: 19.6.2011 , 23:15 

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/honda/crx/8918812
No, moc fotek v tom inzerátu nemá..
Co zkusit omrknout třeba tuhle: http://auto.bazos.cz/inzerat/10592775/Honda-CRX-del-sol.php
Novy
Téma: Motor 1.5 vtec v aerodecku  Odpovědi: 54  Zhlédnuto: 14108 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Motor 1.5 vtec v aerodecku Zaslal: 13.6.2011 , 11:53 

Bahamontes: Myslím, že zatím není třeba se s kýmkoliv scházet. Podívej se na videa, co Ti tu přidal Fish. Změř si jestli Ti to zrychlí z 0-140 km/h přibližně za těch 19s. Pokud ne, tak ...
Novy
Téma: fotbal Japonsko:Česko právě teď  Odpovědi: 12  Zhlédnuto: 3211 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: fotbal Japonsko:Česko právě teď Zaslal: 7.6.2011 , 13:00 

Honda dobrej Honda Velmi šťastný , ale ta jeho odbarvená hlava je solidní tuzing HaHaaa
Novy
Téma: Koupit S2000 nebo Evo 9  Odpovědi: 72  Zhlédnuto: 11441 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Koupit S2000 nebo Evo 9 Zaslal: 31.5.2011 , 13:58 

- Koupit S2000
- na zimu neprodávat, ale radši to přes zimu oturbit Velmi šťastný
- výkonově to pak bude asi podobný EVU, ale rozhodně hezčí auto než EVO Honda
Novy
Téma: MS hokej 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015  Odpovědi: 1076  Zhlédnuto: 153719 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: MS hokej 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Zaslal: 13.5.2011 , 21:26 

Nevíte někdo jak se jmuje pisnicka od U2 co ma v klipu průez barakem, jak ti lidi chodi z patra do patra
[url=http://www.youtube.com/watch?v=4q_AHAMVQ9c]I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight ...
Novy
Téma: Soutěž o pneu Bridgestone  Odpovědi: 4  Zhlédnuto: 3117 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Soutěž o pneu Bridgestone Zaslal: 8.4.2011 , 15:19 

Napoprvé 22,15s... Velmi šťastný
Klobouk dolů je to dobrý, já se napoprvé motal v mnohem vyšších číslech Velmi šťastný
Teď jsem na 20,64s, ale obávám se, že už z toho moc neukrojim (jestli vůbec HaHaaa )
Novy
Téma: Soutěž o pneu Bridgestone  Odpovědi: 4  Zhlédnuto: 3117 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Soutěž o pneu Bridgestone Zaslal: 8.4.2011 , 8:40 

Na facebooku Evropy 2 jsem objevil tenhle odkaz [url=http://www.jarnicena.cz]Jarní cena. Tak vždycky, když mam v práci chvilku tak to zkoušim. Zatim jsem se dostal na nějakejch 21 s Velmi šťastný Většino ...
Novy
Téma: Prasklina - čelní sklo  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 4651 PříspěvekFórum: Exteriér Předmět: Prasklina - čelní sklo Zaslal: 1.4.2011 , 13:31 

Když byly teď posledně volný jízdy na autodromu v Mostě, tak jsem jel za Superbem, najednou kamínek, slyšim lehký křupnutí a byla z toho prasklina asi 1 cm. Pokud by o ní člověk nevědě ...

    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 39 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2  Další 




Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3653s ][ Dotazy: 25 (0.3245s) ][ GZIP on - Debug on ]