| Bylo nalezeno 39 výsledků hledání. |
|
|
 |
| Novy |
| Téma: Bude kalendář 2014? Bude! Odpovědi: 88 Zhlédnuto: 23320 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: Bude kalendář 2014? Bude! |
Zaslal: 3.1.2012 , 23:13 |
nekdo se tady ptal na to jak dlouho to bude trvat, takze od pristiho ctvrtka za 2-3dny bude hotovo a pripraveno k rozeslani nebo osobnimu predani...
Já se ptal.. i když ve vedlejším topicu, kde j ... |
|
| Novy |
| Téma: Co s bouraným autem? Odpovědi: 31 Zhlédnuto: 13158 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Co s bouraným autem? |
Zaslal: 11.11.2011 , 14:05 |
Nevíš, jak se dá otestovat přes tady tohle čidlo, jestli je motor ok a vůbec nastartuje?
Zjištíš to tak, že otevřeš přihrádku u spolujezdce, a jak už tady zaznělo, po levý straně t ... |
|
| Novy |
| Téma: Civic 9G Odpovědi: 1248 Zhlédnuto: 762739 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Civic 9G |
Zaslal: 13.9.2011 , 11:34 |
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4VtqRv7rB3M[/youtube] |
|
| Novy |
| Téma: Civic 9G Odpovědi: 1248 Zhlédnuto: 762739 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Civic 9G |
Zaslal: 13.9.2011 , 11:04 |
Civic na sebe vždy navazoval, nikoli jen dvě následující generace, s vyjímkou 6-8g (např. 5g je jen ocucaná 4g a 6g trošku přifoukli světla,ale linie jsou stejné,pak zkusili Toyotu - 7g a ... |
|
| Novy |
| Téma: Civic 9G Odpovědi: 1248 Zhlédnuto: 762739 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Civic 9G |
Zaslal: 13.9.2011 , 9:28 |
Když vzpomenu na ty zakamuflovaný fotky, tak to rozhodně předčilo moje očekávání Až na pár drobností se mi to auto líbí. Je tam znát, že to má kořeny v osmičce, ale o to snad j ... |
|
| Novy |
| Téma: Koupit Targu ano či ne? Odpovědi: 63 Zhlédnuto: 13573 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Koupit Targu ano či ne? |
Zaslal: 19.6.2011 , 23:15 |
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/honda/crx/8918812
No, moc fotek v tom inzerátu nemá..
Co zkusit omrknout třeba tuhle: http://auto.bazos.cz/inzerat/10592775/Honda-CRX-del-sol.php |
|
| Novy |
| Téma: MS hokej 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Odpovědi: 1076 Zhlédnuto: 153719 |
Fórum: Volná diskuze |
Předmět: MS hokej 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
Zaslal: 13.5.2011 , 21:26 |
Nevíte někdo jak se jmuje pisnicka od U2 co ma v klipu průez barakem, jak ti lidi chodi z patra do patra
[url=http://www.youtube.com/watch?v=4q_AHAMVQ9c]I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight ... |
|
| Novy |
| Téma: Prasklina - čelní sklo Odpovědi: 11 Zhlédnuto: 4651 |
Fórum: Exteriér |
Předmět: Prasklina - čelní sklo |
Zaslal: 1.4.2011 , 13:31 |
Když byly teď posledně volný jízdy na autodromu v Mostě, tak jsem jel za Superbem, najednou kamínek, slyšim lehký křupnutí a byla z toho prasklina asi 1 cm. Pokud by o ní člověk nevědě ... |
|
| Bylo nalezeno 39 výsledků hledání. |
|
|
 |
|