mám problém chceck engine 67 "Catalyst system efficiency below threshold". spotreba mi stúpla o 2L, skúšal som vymenit prednú lambda sondu poradte prosím ak máte s tým skúsenosti ...
Byl nalezen 1 výsledek hledání.
(104575 útoků)
[ Čas: 0.4747s ][ Dotazy: 25 (0.4157s) ][ GZIP on - Debug on ]