Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 79 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 

  Strana 1 z 3
SpywareC.Z
Téma: Vše o Accord 8G  Odpovědi: 3259  Zhlédnuto: 1902817 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Vše o Accord 8G Zaslal: 13.9.2021 , 7:39 

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nema vzadu zatemnovaci roletky. Dcerka (2 roky) ma sice zatmaveny okna, ale stejnak furt řve, ze ji svítí do oči Velmi šťastný zmatenej

Kdyby měl někdo dob ...
SpywareC.Z
Téma: Aftermarket navigace Accord 8G  Odpovědi: 20  Zhlédnuto: 26537 PříspěvekFórum: Interiér a Hi-Fi Předmět: Aftermarket navigace Accord 8G Zaslal: 5.9.2021 , 13:04 

Tak to budu muset spíše někde najít čistě místo toho monitoru, protože ja mam ukazatel času i klimatizace nad tlačítky
SpywareC.Z
Téma: Aftermarket navigace Accord 8G  Odpovědi: 20  Zhlédnuto: 26537 PříspěvekFórum: Interiér a Hi-Fi Předmět: Aftermarket navigace Accord 8G Zaslal: 5.9.2021 , 8:04 

Ja mam v původním monitoru navigaci a zpětnou kameru. Počítám ze když by to připojili tak, jak to mas ty, původní monitor by byl asi odpojen viď
SpywareC.Z
Téma: Aftermarket navigace Accord 8G  Odpovědi: 20  Zhlédnuto: 26537 PříspěvekFórum: Interiér a Hi-Fi Předmět: Aftermarket navigace Accord 8G Zaslal: 4.9.2021 , 18:16 

Chlapi, tak už jste to nějak vyřešili po těch letech ? HaHaaa měl bych stejný dotaz je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Vše o Accord 8G  Odpovědi: 3259  Zhlédnuto: 1902817 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Vše o Accord 8G Zaslal: 2.9.2021 , 14:45 

Už jsem se k té angličtině prokousal, tak aspon něco Velmi šťastný diky je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Vše o Accord 8G  Odpovědi: 3259  Zhlédnuto: 1902817 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Vše o Accord 8G Zaslal: 1.9.2021 , 21:14 

Zdravím, urcite to tu už bylo, ale nemůžu to najít. Mam ag8 2008 původ z Německa. Je možnost ho přehrát do českého jazyka? Honda
Dekuji
SpywareC.Z
Téma: Koupím accord 8G 2.4 tourer automat  Odpovědi: 0  Zhlédnuto: 3154 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: Koupím accord 8G 2.4 tourer automat Zaslal: 29.8.2021 , 18:09 

Zdravím, stáním accord tourer 8G 2.4 v automatu.
Případně nabidky můžete poslat na spywareC.Z@centrum.cz nebo na 732237139

Nejlépe originál stav Honda
SpywareC.Z
Téma: Honda civic EP2  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 8375 PříspěvekFórum: Prodám auto Předmět: Honda civic EP2 Zaslal: 13.8.2016 , 18:33 

PRODÁNO je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Honda civic EP2  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 8375 PříspěvekFórum: Prodám auto Předmět: Honda civic EP2 Zaslal: 12.7.2016 , 9:14 

Úsměv
SpywareC.Z
Téma: Vše o Civic 7g  Odpovědi: 2972  Zhlédnuto: 1649291 PříspěvekFórum: Pokec o autech Předmět: Vše o Civic 7g Zaslal: 9.7.2016 , 9:36 

Zdravim hondaci, nevite nekdo, kde bych nasel palivovy filtr na honde 2005 sport d16v1 ?diky je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Honda civic EP2  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 8375 PříspěvekFórum: Prodám auto Předmět: Honda civic EP2 Zaslal: 12.6.2016 , 12:18 

Úsměv
SpywareC.Z
Téma: Honda civic EP2  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 8375 PříspěvekFórum: Prodám auto Předmět: Honda civic EP2 Zaslal: 30.5.2016 , 6:03 

je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Honda civic EP2  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 8375 PříspěvekFórum: Prodám auto Předmět: Honda civic EP2 Zaslal: 22.5.2016 , 12:41 

Zdravím Hondaři!

z rodinných důvodů musím poslat do světa moji EP2. Auto vlastním rok.

-rok 2005
-najeto 117xxx
-dovoz z I
-nové komplet brzdy
-nová STK
-sedačky z EP3
-výměn ...
SpywareC.Z
Téma: Co jste dnes udelali na vasich HONDA  Odpovědi: 6348  Zhlédnuto: 2014841 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Co jste dnes udelali na vasich HONDA Zaslal: 7.5.2016 , 8:30 

Ale ne od Hondy, pokud to nemáš na CTR Velmi šťastný

Hele, uz jsem to tak koupil. Nevim jal se to tam dostalo Mrk
Jinam mam EP2
SpywareC.Z
Téma: Co jste dnes udelali na vasich HONDA  Odpovědi: 6348  Zhlédnuto: 2014841 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Co jste dnes udelali na vasich HONDA Zaslal: 6.5.2016 , 17:01 

Mam poface a zapsana kola mam aj 7x17 et45 (215/45) Honda
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 15.4.2016 , 17:19 

Diky na nabidku, opravdu shanim 7x17 a et45;)
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 15.4.2016 , 4:23 

Úsměv
SpywareC.Z
Téma: toyo r888 215/45/17  Odpovědi: 3  Zhlédnuto: 1695 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: toyo r888 215/45/17 Zaslal: 9.4.2016 , 14:35 

Ahoj, nemel bys jeste ty kola 7x17 5x114,3 ? Jestli nahodou ano, co je to za et Mrk diky
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 4.4.2016 , 7:41 

papa
SpywareC.Z
Téma: Co jste dnes udelali na vasich HONDA  Odpovědi: 6348  Zhlédnuto: 2014841 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Co jste dnes udelali na vasich HONDA Zaslal: 25.3.2016 , 18:05 

Tak když už jsem tu, tak něco z údržby VTEC
SpywareC.Z
Téma: Co jste dnes udelali na vasich HONDA  Odpovědi: 6348  Zhlédnuto: 2014841 PříspěvekFórum: Volná diskuze Předmět: Co jste dnes udelali na vasich HONDA Zaslal: 25.3.2016 , 17:24 

Ja bych to rozhodne vydal a nechal zadelat. Jestli to neuchazi je sice super, ale aby ti to pri jezde nekde nepovolilo Mrk
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 20.3.2016 , 20:12 

No, uvidime Mrk pri nejhorsim budou nove Mrk ps: Je mi jasny ze kola v hodnote 16 nekoupim tady za 8 Mrk ale treba se tu najde nahodou nejaky dobry kup je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 20.3.2016 , 19:49 

Jojo presne tyto rozmery. To mi povidej, uz hledam jakou dobu, protoze novy kola jsou vcelku darda Mrk treba od enkei 4000 za jedno je supr Velmi šťastný + obuti Mrk
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 20.3.2016 , 16:50 

Bohuzel jiny rozmer Úsměv
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 20.3.2016 , 10:54 

sopťa sopťa
SpywareC.Z
Téma: Orig- kola 14'' 185/60 ET 35 zimní  Odpovědi: 5  Zhlédnuto: 2267 PříspěvekFórum: Prodám díly Předmět: Orig- kola 14'' 185/60 ET 35 zimní Zaslal: 18.3.2016 , 12:15 

Cena 2000 je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz  Odpovědi: 11  Zhlédnuto: 5631 PříspěvekFórum: Koupím Předmět: KOUPIM KOLA 7x17 5x114,3 et45 -- advan/sparco/oz Zaslal: 18.3.2016 , 9:00 

Zdravím hondaři kopím kola 7x17 5x114,3 et45 ve stylu :
chtěl jsem kola z typera, ale nějak z toho sešlo Honda
SpywareC.Z
Téma: Zajímavé bazarové nabídky  Odpovědi: 13916  Zhlédnuto: 4201701 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Zajímavé bazarové nabídky Zaslal: 16.3.2016 , 12:57 

Ja radši 3D je to dobrý
SpywareC.Z
Téma: Zajímavé bazarové nabídky  Odpovědi: 13916  Zhlédnuto: 4201701 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Zajímavé bazarové nabídky Zaslal: 16.3.2016 , 12:29 

http://auto.bazos.cz/inzerat/58567358/Honda-civic-Si-20-120kw.php

Co na to říct ! VTEC VTEC
SpywareC.Z
Téma: Zajímavé bazarové nabídky  Odpovědi: 13916  Zhlédnuto: 4201701 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Zajímavé bazarové nabídky Zaslal: 10.3.2016 , 19:22 

http://auto.bazos.cz/inzerat/58437568/Letni-ALU-sada-2353519-roztec-4x1143.php

Opravdu hezká kolesa VTEC

    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 79 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 




Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3933s ][ Dotazy: 31 (0.3531s) ][ GZIP on - Debug on ]