| Bylo nalezeno 187 výsledků hledání. |
|
|
 |
| madlass |
| Téma: Alu kola 5x114,3 r19 Odpovědi: 1 Zhlédnuto: 2533 |
Fórum: Prodám díly |
Předmět: Alu kola 5x114,3 r19 |
Zaslal: 21.6.2023 , 12:50 |
Dobrý den, prodám ALU kola: přední: 8J, ET 20 235/35/19 pneu 90% Nokian zanovni
zadní: 9 1/2J, ET 20 265/30/19 80% Imperial trošku starší.
Drobné oděrky, kola rovná, nehází. Osobní př ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Tlumiče, pružiny |
Zaslal: 25.3.2022 , 8:52 |
Zdravím, prosím o radu, jaké koupit zadní tlumiče, včetně pružin? Žádné snížené nechci, je nějaká alternativa, nebo koupit origo? A dále prosím o info co vše je potřeba popřípad ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: hlava |
Zaslal: 19.4.2020 , 15:43 |
Zdravím, tak jsem laboroval a zaslepil jsem výfukové spaliny do chladiče EGR, aby nebyl natlakovaný a bublinky jdou do vody stále, takže to bude asi těsnění pod hlavou nebo ruplá hlava. Por ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 9.4.2020 , 6:58 |
Zdravím, ještě jsem vypozoroval, že mi vodu auto vyflusavalo jenom ráno, když bylo potřeba topení, včera jsem odpojil a zavřel "klapku" co je na vodním potrubí do kabiny (alespo ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 7.4.2020 , 7:05 |
Zdravím, víčko jsem si vzal z druhé hondy, kde je v pořádku, takže by mělo být ok.Ještě jedna věc, když jsem přišel k autu po 8 hodinách a otevřel expanzní nádobku, byl v ní přetl ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 6.4.2020 , 13:57 |
Zdravím, pánové klid, o nic nejde ne. Ano hadička končí pouze v motorovém prostoru, za normálního stavu by nic přetékat nemělo, mě to začalo právě přetékat, teplota na budíku nestou ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 6.4.2020 , 7:12 |
Díky, přesně na tu hadici přepadovou mám danou lahev, dneska za 20 km, vyflusalo 0,5 litru vody, je čistá, nesmrdí, ale předpokládám, že to bude na těsnění pod hlavou, přijde mi, že s ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 5.4.2020 , 23:32 |
Láhev tam mám jen abych viděl kolik mi toho vyfoukne tím přetlakovým přepadem. Ale kapalina nesmrdí, auto nekouří a víčka jsou čistá. |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 8G |
Zaslal: 5.4.2020 , 18:11 |
Děkuji za rady, a ještě jedna věc, řešil jste někdo na 2.2 naftě těsnění pod hlavou? Když odvzdusnuji systém jdou pořád malé bublinky. Na přepad z expanzní jsem si dal hadičku do l ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Přestane topit |
Zaslal: 2.4.2020 , 18:14 |
Nevím jak spustit tu diagnostiku, to někde pohledam. A ještě prosím o radu kam patří a co je to za cidlo, jestli to s tím nemá nějakou souvislost, že přestane topit. Ještě zkusím pořá ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Přestane topit |
Zaslal: 2.4.2020 , 4:23 |
Zdravím, prosím o radu, v těchto dnech kdy po ránu dost mrzne se mi stane, ze vyjedu, auto začne topit normálně a po cca 15 km začne foukat studený vzduch jak kdyby si auto myslelo, že je po ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 8G Odpovědi: 3259 Zhlédnuto: 1902433 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Xenon |
Zaslal: 15.2.2020 , 14:51 |
Zdravím, prosím o radu kde a kterým šroubem nastavím ručně sklon xenonu, mam auto pár dnů, a nějak nevím kde to hledat, ideálně obrázek se zakresem .. děkuji
edit: Ještě bych p ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Xenon |
Zaslal: 30.11.2019 , 15:50 |
Zdravím, neporadí někdo, kde by se dalo sehnat čidlo regulace sklonu pro xenonová světla, potřebuji sehnat na přední i zadní nápravu, regulátor je totálně pryč, vevnitř úplně rozsypa ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Vše o Accord 7G |
Zaslal: 25.8.2019 , 14:58 |
Zdravím, já si na naftu nemůžu stěžovat, kupoval jsem s nájezdem přes 200 tkm, teďka mám 320 a pořád šlape. Chtělo by to repas turba ale při tomhle najezdu se to dá čekat. Jezdím oko ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Štefty |
Zaslal: 21.6.2019 , 7:45 |
Zdravím, neví někdo jaký rozměr mají štefty na výfukových svodech, nějak mi jeden zmizel a propouští spaliny do motorového prostoru... |
|
| madlass |
| Téma: Accord vii xenon ballast Odpovědi: 4 Zhlédnuto: 3383 |
Fórum: Koupím |
Předmět: xenon |
Zaslal: 18.6.2019 , 8:12 |
Je to díl, který je zespodu světlometu, do něj je přivedeno 12V, a z něj, již skrz světlomet vede napájení xenonové výbojky. |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: kouřivost |
Zaslal: 13.2.2018 , 14:51 |
Zdravím, někdo nějaké rady na co se prvně zaměřit pokud mám na emisích vysokou kouřivost u 2,2. Limit 0,72 nejsem schopen dodržet v žádném případě... , nechce se mi dát auto do se ... |
|
| madlass |
| Téma: Elektrické dveře Accord Tourer 2003 Odpovědi: 175 Zhlédnuto: 223818 |
Fórum: Exteriér |
Předmět: Dvere |
Zaslal: 12.1.2018 , 18:22 |
Tak jsem to rozdelal, pacicky priohnul, ale porad nic. Je mi divne ze jdou dvere DO i cudlikem zavrit normalne, ale uz je neotevru. Jako kdyby pri zavreni doslo k odpojeni ele.... |
|
| madlass |
| Téma: Elektrické dveře Accord Tourer 2003 Odpovědi: 175 Zhlédnuto: 223818 |
Fórum: Exteriér |
Předmět: Zadní dveře |
Zaslal: 12.1.2018 , 9:44 |
Zdravím, poslední dobou mám problém, že zadní vrata nejdou dálkově, ani ručně otevřít, jedině zevnitř mechanicky. Otevřené jdou dálkově zavřít. K tomu se mi dvakrát stalo, že jse ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: uložení a čepy |
Zaslal: 24.2.2017 , 8:35 |
Zdravím, neví někdo, kde sehnat uložení zadního stabilizátoru? Průměr tyče mám 22,5, a nemohu takový rozměr najít. Dále bych poprosil o radu, kde sehnat přední spodní a horní čepy ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: servořízení |
Zaslal: 18.2.2017 , 15:23 |
Zdravím, nezná někdo přesný rozměr a typ ložiska čerpadla servořízení. Začínají se mi z něj ozývat nevhodné zvuky, tak bych rád provedl výměnu ložiska... Díky |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: Spojka a setrvačník |
Zaslal: 6.2.2017 , 15:13 |
Zdravím, chtěl bych se zeptat na možnost záměny dvouhmotnostního setrváku za jednohmotu, dělal to někdo? Nebo je to kravina , brzy mě bude asi čekat spojka se setrvákem a bral bych něja ... |
|
| madlass |
| Téma: Vše o Accord 7G Odpovědi: 14562 Zhlédnuto: 6152541 |
Fórum: Pokec o autech |
Předmět: hadička pod autem |
Zaslal: 1.11.2016 , 17:39 |
Zdravím, prosím o radu, pod autem na straně spolujezdce, vedle vyfuku leze pod auto gumova hadicka, ze které mi občas kape voda, a nevím odkud to je, zespodu se tam nedá dostat. Může to být ... |
|
| Bylo nalezeno 187 výsledků hledání. |
|
|
 |
|