Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 51 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2  Další 

  Strana 1 z 2
radeonvtec
Téma: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6  Odpovědi: 4  Zhlédnuto: 2694 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6 Zaslal: 12.10.2017 , 17:51 

Díky moc za radu Se stydím Honda
radeonvtec
Téma: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6  Odpovědi: 4  Zhlédnuto: 2694 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6 Zaslal: 12.10.2017 , 13:17 

dobře děkuji za informaci .. pořád ale nevím jaký rozměr toho katu sehnat ... vím že se řeší prasklé svody na D15z6 tím že se tam dají nerezové + unikat pod auto a to je ta otázka ja ...
radeonvtec
Téma: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6  Odpovědi: 4  Zhlédnuto: 2694 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: jaký unikat k nerezovym svodum D15Z6 Zaslal: 12.10.2017 , 11:45 

Ahoj chtěl bych se zeptat? jaký unikat používáte na svých H+ nejlépe který bude nejlíp pasovat k nerezovým svodům ?
Civic ek rv.99 D15Z6

jde mi oto že něketré unikaty jsou kulaté ...
radeonvtec
Téma: sháním toshiba V-2  Odpovědi: 3  Zhlédnuto: 4277 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: sháním toshiba V-2 Zaslal: 6.10.2016 , 23:15 

nejlépe 4 ty šedé objímky a s žárovkama , a pokuď by byly i ty černé stěma menšíma žárovkama ?
radeonvtec
Téma: sháním toshiba V-2  Odpovědi: 3  Zhlédnuto: 4277 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: sháním toshiba V-2 Zaslal: 6.10.2016 , 21:53 

ahoj prosím neválí se doma někomu / nebo neměl by někdo na prodej Toshiba v-2 objímky i s žárovkama ?
radeonvtec
Téma: sháním HONDALogger  Odpovědi: 0  Zhlédnuto: 1256 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: sháním HONDALogger Zaslal: 13.6.2016 , 18:15 

Zdravím neměl by někdo HONDALogger 7.8 vlastním jen ruskou verzi

https://www.youtube.com/watch?v=Q6Fr3ttIm4w


Diagnostický kabel od člena silenec na 6g d15z6

nebo mohl by někdo ...
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 25.11.2014 , 0:06 

dekuji vam vsem za rady vcera jsem auto projel bez zapojene lambdy a jelo krasne slo za plynem od spodnich otacek vsechno oka pres noc sem ji nechal odpojenou,odpoledne jsem ji chtel jet nechat preme ...
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 24.11.2014 , 18:19 

ahoj pisu poznatek kdyz jsem mel auto v servise prý byla merena i lambda .. skusil jsem tedy na vasi radu resetovat a odpojit lambdu a auto jelo jak ma nic necukalo slo pekne do otacek nadhera .... ...
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 22.11.2014 , 23:53 

tak mam tady dalsi poznatek vzdycky jsem byl zvykly ze na volnobeh mi to bezi na 1000 otacek ted je to v pulce tedy pod 1000, benzin to zere porad silene ,a na 3rychlostni stupen to cca u 2000 zacuka ...
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 22.11.2014 , 21:56 

svicky jsou NGK NG ZFR5J-11
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 22.11.2014 , 21:33 

zaclo to delat kdyz se vymenily svicky,benzinovy filtr, palec rozdelovace viko rozdelovace kabely jsou nove jízdu do kopce jsem zatím nezkoumal ale sem tam to skubne a pri prerazovani je to takove t ...
radeonvtec
Téma: problem s vykonem D15z6  Odpovědi: 16  Zhlédnuto: 7632 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: problem s vykonem D15z6 Zaslal: 22.11.2014 , 20:21 

ahoj chtel bych moc poprosit o radu mam civic 84kw d15z6 rv.99 ,mel sem slaby vykon vubec to nejelo zralo to silene benzinu musel sem ho dat spravit a v opravne mi rekli ze map senzor nedava kolik by ...
radeonvtec
Téma: skvrna nad spojkovym pedalem  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 3552 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: skvrna nad spojkovym pedalem Zaslal: 8.11.2014 , 12:34 

diky moc vsem za rady Úsměv
radeonvtec
Téma: skvrna nad spojkovym pedalem  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 3552 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: skvrna nad spojkovym pedalem Zaslal: 7.11.2014 , 18:50 

dekuji moc za radu muzu se jeste zeptat je mozne kdyz by byl spatny ? ze pri prerazeni auto skupne jako kdybych rychle pustil spojku ? nebo je to vnecem jinem ?
radeonvtec
Téma: skvrna nad spojkovym pedalem  Odpovědi: 9  Zhlédnuto: 3552 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: skvrna nad spojkovym pedalem Zaslal: 7.11.2014 , 18:05 

ahoj chtel bych porosit o radu co by to mohlo byt ? kde muze byt problem? pripadne jaka je asi cena opravy ?predem vsem moc dekuji za radu
radeonvtec
Téma: spalené led u spz  Odpovědi: 0  Zhlédnuto: 1018 PříspěvekFórum: Elektroinstalace Předmět: spalené led u spz Zaslal: 22.10.2014 , 2:02 

Ahoj chtěl bych moc poprosit o radu rozhodl jsem se vymenit ledky za obycejne zarovky u SPZ bohuzel ujel sem asi necelych 20m a sileny zapach kouknul jsem na ledky u spz a jedna uplne spalena nastval ...
radeonvtec
Téma: vytekl olej z motoru  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 3800 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: vytekl olej z motoru Zaslal: 1.3.2014 , 22:37 

dobre dobre diky moc vsem za radu ozvu se jak to dopadlo Úsměv
radeonvtec
Téma: vytekl olej z motoru  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 3800 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: vytekl olej z motoru Zaslal: 1.3.2014 , 22:14 

a muzu se prosim zeptat na kolik asi tak odhadujes cenu opravy techto veci priblizne ?
radeonvtec
Téma: vytekl olej z motoru  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 3800 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: vytekl olej z motoru Zaslal: 1.3.2014 , 21:51 

jojo matka tam je a je utazena ... koukal jsem i shora ale tam je cisto je to jen dole Smutný + olejovy filtr taky dotazeny. + filtr jsem menil na jare minuly rok auto bylo denne v pohybu a ted tohle..
radeonvtec
Téma: vytekl olej z motoru  Odpovědi: 8  Zhlédnuto: 3800 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: vytekl olej z motoru Zaslal: 1.3.2014 , 21:29 

ahoj chtel bych poprosit moc o radu... sel jsem do auta a videl jsem kaluz, tam kde normalne parkuju. Tak jsem se podival jestli to nahodou neni odeme a ouha, cela olejova vana od oleje. Kouknul jsem ...
radeonvtec
Téma: Zajímavé bazarové nabídky  Odpovědi: 13916  Zhlédnuto: 4201571 PříspěvekFórum: Zajímavé odkazy Předmět: Zajímavé bazarové nabídky Zaslal: 14.8.2013 , 19:11 

ahoj Honda zvazuji koupi tohodle auta neznáte ho někdo? v jakém je stavu atd?

http://autobazar.avizo.cz/honda-civic-dohc-16v-vti-vtec-9258627.html
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 11.6.2013 , 17:58 

aha aha diky Úsměv a co stim blikanim ? netusite? vcem muze byt problem? na foru jsem jeste nasel
((( Grundig : Kontrolka ABS ti vyblikává chybové hlášení motoru. všude se píše o kontrolce mo ...
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 11.6.2013 , 10:57 

tak sem to byl ted skouknout jeste jednou. resetnul sem to a chyba blikala znova.vcem muze byt problem? ale nejde mi do hlavy ze kdyz sem resetnul ecu ze auto jako by ozilo a jde pekneji za plynem. mo ...
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 11.6.2013 , 9:14 

manualy mam ale moudrejsi nejsem Smutný neda se nejak lajcky zjistit zda je ta lambda vporadku ? treba ze bych ji odpojil auto projel ? bude to mit nejaky efekt ?
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 11.6.2013 , 8:10 

prave nevim podle ceho se ridit nekdo na foru pise ze ta kontrolka vyblikava chyby motoru atd tak vubec nevim . ale po resetovani ecu jelo auto uplne krasne zlehka ani sem nemusel moc slapat na plyn.
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 10.6.2013 , 20:58 

Díky za navod no myslim ze mi to vyblikalo chybu 61 lambdu , ale jisty si nejsem . [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tZlHXCVZYgI&feature=youtu.be[/youtube] nemela by chyby vyblikavat jina k ...
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 10.6.2013 , 14:02 

ahaaa tak to diky strasne moc Úsměv behem dne se urcite jeste ozvu Velmi šťastný urcite budu chtit poradit se ctenim chyb Se stydím jeste jednou moc diky vsem Úsměv
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 10.6.2013 , 13:43 

diky moc ano na leve strane za stredem tak tak Úsměv takze pochopil jsem dobre odpojit oba konektory a spojit?
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 9.6.2013 , 23:52 

tak jsem hledal a vubec si netroufam rict zda jsem to nasel muzete poradit zda je to na fotce?
radeonvtec
Téma: Vyblikani chyby civic D15z6  Odpovědi: 25  Zhlédnuto: 13406 PříspěvekFórum: Motor, ECU, spojka a převodovka Předmět: Vyblikani chyby civic D15z6 Zaslal: 7.6.2013 , 15:36 

ahoj prosim o radu kde najdu v civicu 1.5 rv.99 d15z6 konektor na vyblikani chyby ? pod pristrojovou deskou spolujezdce ho nemuzu najit . predem moc dekuji vsem. za ochotu.

    Obsah fóra Honda-club.cz
Bylo nalezeno 51 výsledků hledání.
 
Jdi na stránku 1, 2  Další 




Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3472s ][ Dotazy: 25 (0.3026s) ][ GZIP on - Debug on ]