Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Stěrače Bosch Aerotwin na Targu
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 10:48  Naposledy upravil Danny1987 dne 12.12.2007 , 13:26, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Zdravím, nevíte někdo kde sehnat stěrače bezraménkové Bosch Aerotwin (45 cm) na Targu 93? Předem díky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
drone je teď offline  drone
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 11:57   Citovat  

GOOGLE

hodne stesti tam to najdes
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794 H+ body: 0  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 12:11   Citovat  

díky a podobný rady si raději nechte pro sebe. Myslel jsem jestli nemáte nějakou konkértní zkušenost s pořízením.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 12:33   Citovat  

TADY si něco málo o nich můžeš přečíst Mrk
   Návrat  
     
H+ body: 1  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 12:38   Citovat  

díky Rooney. Vím o nich takřka vše jen nevím kde je nejlíp koupit.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:26  Naposledy upravil Danny1987 dne 12.12.2007 , 17:26, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

no nic už jsem to našel. Tak díky Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:45   Citovat  

Chlape tak ted porad ty me (nam) kde jsi je sehnal a za kolik? Velmi šťastný Mam taky targu 93
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474 H+ body: -12  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:46   Citovat  

Mno a že bys to sem třeba dal ? Když už si na to založil téma. Takhle to můžem akorát tak smazat nesouhlas
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:50   Citovat  

Možná ty Valeo silencio XTRM budou srovnatelný (ne-li lepší),bral jsem je teď v Kelly,s naší slevou za cca 800 na P5G,boschky budou asi ještě o chlup dražší kouř
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:54   Citovat  

Já nevím,asi nejsou zrovna moderní,ale mě se líběj klasické stěrače, ty placatí co se teďak dávaj se mě moc nelíběj.
   Návrat  
     
H+ body: 1  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 13:56   Citovat  

Hele a sou tydle stěrače k něčemu ? ... jakože si koupím klasiky a za chvíli už vynechávaj ... to je spotřebák. A kupovat každej půlrok za 800Kč stěrače, to se z toho vojedu šuk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 14:03   Citovat  

Nevim,jestli každej půlrok,ale jinak stíraj skvěle a neslyšíš je..Klesne ti s nima i spotřeba kapaliny do ostřikovačů muhehe
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
drone je teď offline  drone
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 16:17   Citovat  

lol danny lol danny lol
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794 H+ body: 0  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 17:23  Naposledy upravil Danny1987 dne 12.12.2007 , 17:26, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

drone napsal:
lol danny lol danny lol


Ty seš trošku divnej borec, že? zmatenej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 17:23   Citovat  

Jinak pro ostatní - tudy odkaz - Na Targu jsou tam za 1008,- Kč Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
Joystick je teď offline  Joystick
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.12.2007 , 22:19   Citovat  

Daver napsal:
Hele a sou tydle stěrače k něčemu ? ... jakože si koupím klasiky a za chvíli už vynechávaj ... to je spotřebák. A kupovat každej půlrok za 800Kč stěrače, to se z toho vojedu šuk


No právě, že s těma kvalitnějšíma nekupuješ každý půl rok. Mám je už rok a půl a pořád dobrý OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 575 H+ body: 0 1998 Civic  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.12.2007 , 9:40   Citovat  

Takže objednáno, po nějakém čase dám vědět jestli za ty peníze stojí! OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
Sybi je teď offline  Sybi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.12.2007 , 12:30   Citovat  

Danny napsal:
Takže objednáno, po nějakém čase dám vědět jestli za ty peníze stojí! OK


Asi sem přišel s křížkem po funuse, ale nejlevnější BOSCH AEROTWIN zde: tudy odkaz
cena poštovného činí 100Kč vč DPH...možná by se s tim dalo i něco udělat...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 271 H+ body: 0  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.12.2007 , 15:09   Citovat  

Sybi napsal:
Asi sem přišel s křížkem po funuse, ale nejlevnější BOSCH AEROTWIN zde: tudy odkaz
cena poštovného činí 100Kč vč DPH...možná by se s tim dalo i něco udělat...


Dobrá práce, díky Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 15.12.2007 , 11:00   Citovat  

Sybi napsal:
Asi sem přišel s křížkem po funuse, ale nejlevnější BOSCH AEROTWIN zde: tudy odkaz
cena poštovného činí 100Kč vč DPH...možná by se s tim dalo i něco udělat...

výborný odkaz, asi to taky vyzkouším jak budou stírat OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 15.12.2007 , 11:39   Citovat  

Já tyhle aerotwiny kupoval sobě na cívu i favorita a přítelce na cívu v glóbusu v Čakovicích a jsou uplně š:mravenec:ý na svým cívovy je mám už rok a stíraj furt jako nový a na fávu je mám druhý měsíc a jsou bezkonkurenční.Jo cena jednoho stěrače je 175,-kč.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979 H+ body: 0  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 15.12.2007 , 18:59   Citovat  

hondamens napsal:
Já tyhle aerotwiny kupoval sobě na cívu i favorita a přítelce na cívu v glóbusu v Čakovicích a jsou uplně š:mravenec:ý na svým cívovy je mám už rok a stíraj furt jako nový a na fávu je mám druhý měsíc a jsou bezkonkurenční.Jo cena jednoho stěrače je 175,-kč.

tak to asi nebudou ty,o kterých se tu mluví papa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
Sybi je teď offline  Sybi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 15:34   Citovat  

využijte vánoční slevu 10% na stěrače bosch aerotwin

ZDE BOSCH AEROTWIN ZDE

info
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 271 H+ body: 0  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 16:07   Citovat  

Už jsi mi je nacpal před čtvrt rokem Hihi ,ale zatim jsou sqělý,zatim se držej víc jak valea,uvidíme finále,pže valea jsem vyhodil po roce papa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 16:10   Citovat  

ja mam klasicky stary uz 3 roky nevrzou nemenil jsem gumicky proste parada
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 H+ body: 1 1998 Accord  
Rada36 je teď offline  Rada36
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 16:18   Citovat  

Jednou jsem koupil tyhle bezraminkovy nekde vul na pumpe vysli me asi na 500oba, a po dvou dnech jsem je vzteky utrhal.byly to nejaky no-name kramy na ty fakt bacha.pro me jsou nejlepsi klasiky od Bosche...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1578 H+ body: 0 1998 Civic Aerodeck  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 16:32   Citovat  

diacoon napsal:
ja mam klasicky stary uz 3 roky nevrzou nemenil jsem gumicky proste parada

Nj,taky nemáš nájezd přes 70tkm ročně,to se občas něco na skle objeví Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
Sybi je teď offline  Sybi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2008 , 16:40   Citovat  

spoon napsal:
Nj,taky nemáš nájezd přes 70tkm ročně,to se občas něco na skle objeví Velmi šťastný


To my tady v DC máme na šelce jeden speciální stojan jen pro SPOONa VTEC
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 271 H+ body: 0  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
0
PříspěvekZaslal: 9.12.2008 , 0:11   Citovat  

Sybi napsal:
To my tady v DC máme na šelce jeden speciální stojan jen pro SPOONa VTEC

Si piš,pětka je jen moje a měsíčně z ní vytáhnu víc jak 400l Vpoweru svatoušek
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 H+ body: 1 2003 Accord Type-S  
perito je teď offline  perito
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 19.12.2008 , 18:40   Citovat  

Já dal na svoje AEROTWINy od Škodovky (Fabia/Octavia)... jsou to 530/475mm což je teda o 25mm více, ale nemám problém a hlavně byly levnější. Kdyžtak můžu sehnat originál nové sady po 699Kč... Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 135 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Stěrače Bosch Aerotwin na Targu
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2287s ][ Dotazy: 143 (0.0298s) ][ GZIP on - Debug on ]