Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda a LPG
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
25
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 156, 157, 158  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 91 z 158
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2014 , 14:57   Citovat  

ja mam take dekl...


20140526_144552.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140526_144552.jpg, 106.9 kB

20140526_144638.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140526_144638.jpg, 69.48 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 H+ body: 0 1997 Prelude VTEC  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2014 , 17:30   Citovat  

Kmóďa napsal:
Co máš za systém? Máš foto jak je to udělané?


Mám to hodně podobně jako Hurikan, jen výřez je vlevo (reduktor mám na straně serva), systém Magic4 od HL-Propanu. Foto můžu poslat zítra až to vyfotím kalkulačkou Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1473 H+ body: 4 2003 Accord Tourer  
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.5.2014 , 18:32   Citovat  

forever222 napsal:
Taky tankuji 100 oktanový benzín a nemám s tím problém Úsměv


...tak s nejvetsi pravdepodobnosti jsem pretocil vstrikovace a nejak se jim nechtelo Velmi šťastný...


AFY
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 H+ body: 0 2000 Accord  
Gabo je teď offline  Gabo
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 27.5.2014 , 12:16   Citovat  

Tiež mám deklík Úsměv

Doplnené: Systém Elpigaz 2

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 122 H+ body: 2 2007 Accord Tourer  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 20:41   Citovat  

Máte už někdo v autě nový systém STAG-4 QBOX? Zajímali by mě zkušenosti...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 8:30   Citovat  

Gabo napsal:
Tiež mám deklík Úsměv

Doplnené: Systém Elpigaz 2


No ty kráso Tak to koukám! to jako s tím umístěním trysek myslí vážně? Kdyžtak mě opravte, ale měly by být co nejblíž k ventilům a ne kdesi v wc Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1473 H+ body: 4 2003 Accord Tourer  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 9:04   Citovat  

Dopis napsal:
No ty kráso Tak to koukám! to jako s tím umístěním trysek myslí vážně? Kdyžtak mě opravte, ale měly by být co nejblíž k ventilům a ne kdesi v wc Ble


To bude spíš přimazávání ne?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 12:55   Citovat  

Kmóďa napsal:
To bude spíš přimazávání ne?


Snad jo, říkal jsem si, že je to nějaká blbost a i ty hadičky "neštymujou" Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1473 H+ body: 4 2003 Accord Tourer  
turkpet je teď offline  turkpet
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 13:49   Citovat  

Dopis napsal:
Snad jo, říkal jsem si, že je to nějaká blbost a i ty hadičky "neštymujou" Velmi šťastný

To je primazávanie!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 480 H+ body: 14 2009 Accord  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.7.2014 , 15:42   Citovat  

v Neptunu maji ted 300plus za 22500 bez falsh lube..to myslim vychazi na dalsich + 4-5,5k..myslim,ze cena je prijatelna,ale kdyz sem videl fotku motoraku u C9G se systemem BRC tak sem se zhrozil a nez mit tohle v motoru to snad radeji o LPG ani neuvazovat to mi hlava nebere nvm jetli ten Stag by byl komornejsi a privetivejsi..vim ze v tom motoraku neni moc prostoru ale tohle je na me celkem moc Tak to valím bulvy

Nemel by prosim nekdo nafocene R18A2 s tim stagem?


2.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
2.jpg, 183.32 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 H+ body: 5 2008 Civic i-VTEC  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.7.2014 , 17:22   Citovat  

Hlavator napsal:
v Neptunu maji ted 300plus za 22500 bez falsh lube..to myslim vychazi na dalsich + 4-5,5k...


Mě za 22400,- nabízeli do Accorda STAG4 Q-BOX + FLASHLUBE za 2290,- s náplní na 4000 km. STAG 300 plus by měl být lepší? Za stejné peníze?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 17.7.2014 , 19:15   Citovat  

Hlavator napsal:
v Neptunu maji ted 300plus za 22500 bez falsh lube..to myslim vychazi na dalsich + 4-5,5k..myslim,ze cena je prijatelna,ale kdyz sem videl fotku motoraku u C9G se systemem BRC tak sem se zhrozil a nez mit tohle v motoru to snad radeji o LPG ani neuvazovat to mi hlava nebere nvm jetli ten Stag by byl komornejsi a privetivejsi..vim ze v tom motoraku neni moc prostoru ale tohle je na me celkem moc Tak to valím bulvy

Nemel by prosim nekdo nafocene R18A2 s tim stagem?

Co bys tam chtěl vidět? Jaký bude pohled pod kapotu záleží pouze na montáži .
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4085 H+ body: 75  
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 17.7.2014 , 19:36   Citovat  

hlavator...tak ja dneska tankoval 35l benalu za 50€ takze pohled pod kapotu na rozhazenou montaz mi vubec nevadi Velmi šťastný...


...jinak pouzivate taketo aditiva do benzinu pro lpg nebo do plynu?...


AFY
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 H+ body: 0 2000 Accord  
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 18.7.2014 , 19:11   Citovat  

Hlavator napsal:
v Neptunu maji ted 300plus za 22500 bez falsh lube..to myslim vychazi na dalsich + 4-5,5k..myslim,ze cena je prijatelna,ale kdyz sem videl fotku motoraku u C9G se systemem BRC tak sem se zhrozil a nez mit tohle v motoru to snad radeji o LPG ani neuvazovat to mi hlava nebere nvm jetli ten Stag by byl komornejsi a privetivejsi..vim ze v tom motoraku neni moc prostoru ale tohle je na me celkem moc Tak to valím bulvy

Nemel by prosim nekdo nafocene R18A2 s tim stagem?


co se ti na tom nelíbí??? Viděl jsem i horší prasečiny. Tohle je jedna z těch lepších
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2023 H+ body: 3 2000 Civic  
optimas je teď offline  optimas
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.7.2014 , 10:34   Citovat  

Posledně jsem natankoval LPG na LukOilu a najel jsem 420km na 42lit. Když natankuju kdekoli jinde najedu i 500km na 42lit. To mají na LukOilu opravdu tak strašný LPG? LukOil Mariánské Hory Ostrava
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2023 H+ body: 3 2000 Civic  
turkpet je teď offline  turkpet
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.7.2014 , 15:07   Citovat  

optimas napsal:
Posledně jsem natankoval LPG na LukOilu a najel jsem 420km na 42lit. Když natankuju kdekoli jinde najedu i 500km na 42lit. To mají na LukOilu opravdu tak strašný LPG? LukOil Mariánské Hory Ostrava

Asi LPG od Lukoil nestojí za nič, tiež som na rovnakej cerpačke pozoroval kratší dojazd. Preto som brával ke od Benziny(na Rudnej ev. Opavskej u Globu)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 480 H+ body: 14 2009 Accord  
Czech_Key je teď offline  Czech_Key
0
PříspěvekZaslal: 28.7.2014 , 14:57   Citovat  

optimas napsal:
Posledně jsem natankoval LPG na LukOilu a najel jsem 420km na 42lit. Když natankuju kdekoli jinde najedu i 500km na 42lit. To mají na LukOilu opravdu tak strašný LPG? LukOil Mariánské Hory Ostrava

z mých zkušeností není LukOil jako LukOil, co se LPG týče - někde je to v pohodě (CV, Pha), někde (UL) mi pak auto žralo o litr víc při obdobném stylu jízdy.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13 H+ body: 0 2003 Accord Tourer  
KingsKiller je teď offline  KingsKiller
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.7.2014 , 16:34   Citovat  

Svicky bosh na lpg Do motoru f20b5 ??? Muze byt ? Bylo mi receno ze klasice ngk maji na lpg velkou spicku Ble Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 H+ body: -1 1999 Accord Coupe  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.7.2014 , 17:21   Citovat  

KingsKiller napsal:
Svicky bosh na lpg Do motoru f20b5 ??? Muze byt ? Bylo mi receno ze klasice ngk maji na lpg velkou spicku Ble Honda


podle me svicky na lpg jsou blbost.ja davam pouze ngk ktery jsou predepsany na danej motor a vic neresim,auto normalne jezdi.4 roky nepouzivam nic jinyho.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1322 H+ body: 0 1993 Legend  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.7.2014 , 18:22   Citovat  

David.306 napsal:
podle me svicky na lpg jsou blbost.ja davam pouze ngk ktery jsou predepsany na danej motor a vic neresim,auto normalne jezdi.4 roky nepouzivam nic jinyho.


Když budu mluvit za sebe tak jsem se svíčkama NGK LPG6 spokojenej. Hroty jsou z iridia čili oproti klasickým svíčkám mají lepší vlastnosti a déle vydrží. Ale předtím jsem jezdil s obyč NGK a taky jsem nepozoroval problém, možná jen ten, že jsem musel měnit častěji Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 345 H+ body: 0  
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.7.2014 , 19:50   Citovat  

...kluci kdo tu pozna lidi z tudy odkaz resim s nimi neco ohledne tartarini a nejsem si jisty ale nekdo mne kdysi na ne odkazoval tady na foru tak se ptam Úsměv...


AFY
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 H+ body: 0 2000 Accord  
pata.vfr je teď offline  pata.vfr
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 31.7.2014 , 16:05   Citovat  

Neřešil někdo repas/koupi vstřikovačů Landi Renzo Omegas? (nejedná se o Honda )

Díky Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 114 H+ body: 2 2003 Accord Tourer  
_DoDo_ je teď offline  _DoDo_
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 31.7.2014 , 16:25   Citovat  

chalejkum napsal:
...kluci kdo tu pozna lidi z tudy odkaz resim s nimi neco ohledne tartarini a nejsem si jisty ale nekdo mne kdysi na ne odkazoval tady na foru tak se ptam Úsměv...


AFY


Zdar, od kud jsi? Co se Tartariniho týče tak umíme pomoci. Sídlo máme v Hradci Králové, ale servisní partnery téměř po celé republice, tak bych ti někoho doporučil.
Ten projekt tech jsou všeumělové, dělají od všeho trochu něco...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 240 H+ body: 0 1999 Prelude VTi  
KingsKiller je teď offline  KingsKiller
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 31.7.2014 , 20:33   Citovat  

Zajímavý postřeh. kouř Když jsem nedávno tankoval, tak jsem potkal balonáře kteří si plnily bomby aby mohli litat a rikali ze Flaga a jine ceske znacky jsou podle smernic eu a maji mensi vyhrevnost protoze kdyz tankují plyn ted nevim jestli rikal norsko svedsko tak vydrzi o pul hodiny dyl ve zduchu je to dobrý Jo a tam kde tankuji je na mapce od kontrol oznacene jako spatne palivo,,,,, Ale az balonari mi rekli ze je tam jen min smradu a vic plynu a proto neprosel.,,,,,, Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný A musim rict ze na tom asi neco bude protoze ted jsem vyjel nadrz a byl jsem pobliz benziny tak jsem vzal tam a je to takovy linejsi,,,,, Ble

Jinak je to tady : tudy odkaz Když by jel někdo na dovču Honda Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 H+ body: -1 1999 Accord Coupe  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 15:49   Citovat  

měl bych drobný dotaz/problém.. V pondělí jsem na Harfě nechával u accorda s lovato systémem "přiohnout" plovák, aby se do 56l nádrže vešlo alespoň 44l.. to šlape jak má.. ale auto začalo nějak zlobit, i když si nemyslím, že to s tím sovisí.. plnou nádrž od vás jsem vyjel v pohodě, cca. 440km, poté jsem jel 100km na benzín, pak jsem vzal opět plnou a opět se bez problému vyjela..opět jsem jel cca. 200km na benzín a v chorvatsku vzal plnou plynu.. a najednou problém.. plyn se mi za jízdy z ničeho nic vypíná, přepínač začne pípat, jako by byla prázdná nádrž... po chvilce jízdy na benzín to po přepnutí opět jede na plyn, ale po pár desítkách km opět pípání..(auto jelo celkově cca. 12 hodin v kuse, pouze drobné pauzy).. zjistil jsem, že to vypne třeba při ubrání plynu, nebo přibrždění.. Nyní jsem s autem na dovolené a trochu se bojím co s tím je.. Nevíte, co by to mohlo zapříčinit? Je to nebezpečné? to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1967 H+ body: 3 2008 Accord  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 16:10   Citovat  

jakubM napsal:
měl bych drobný dotaz/problém.. V pondělí jsem na Harfě nechával u accorda s lovato systémem "přiohnout" plovák, aby se do 56l nádrže vešlo alespoň 44l.. to šlape jak má.. ale auto začalo nějak zlobit, i když si nemyslím, že to s tím sovisí.. plnou nádrž od vás jsem vyjel v pohodě, cca. 440km, poté jsem jel 100km na benzín, pak jsem vzal opět plnou a opět se bez problému vyjela..opět jsem jel cca. 200km na benzín a v chorvatsku vzal plnou plynu.. a najednou problém.. plyn se mi za jízdy z ničeho nic vypíná, přepínač začne pípat, jako by byla prázdná nádrž... po chvilce jízdy na benzín to po přepnutí opět jede na plyn, ale po pár desítkách km opět pípání..(auto jelo celkově cca. 12 hodin v kuse, pouze drobné pauzy).. zjistil jsem, že to vypne třeba při ubrání plynu, nebo přibrždění.. Nyní jsem s autem na dovolené a trochu se bojím co s tím je.. Nevíte, co by to mohlo zapříčinit? Je to nebezpečné? to mi hlava nebere


Pokud se to objevilo až po natankování v chorvatsku odhadoval bych to na nekvalitní plyn.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 H+ body: 9 1996 Civic  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 16:12   Citovat  

jakubM napsal:
měl bych drobný dotaz/problém.. V pondělí jsem na Harfě nechával u accorda s lovato systémem "přiohnout" plovák, aby se do 56l nádrže vešlo alespoň 44l.. to šlape jak má.. ale auto začalo nějak zlobit, i když si nemyslím, že to s tím sovisí.. plnou nádrž od vás jsem vyjel v pohodě, cca. 440km, poté jsem jel 100km na benzín, pak jsem vzal opět plnou a opět se bez problému vyjela..opět jsem jel cca. 200km na benzín a v chorvatsku vzal plnou plynu.. a najednou problém.. plyn se mi za jízdy z ničeho nic vypíná, přepínač začne pípat, jako by byla prázdná nádrž... po chvilce jízdy na benzín to po přepnutí opět jede na plyn, ale po pár desítkách km opět pípání..(auto jelo celkově cca. 12 hodin v kuse, pouze drobné pauzy).. zjistil jsem, že to vypne třeba při ubrání plynu, nebo přibrždění.. Nyní jsem s autem na dovolené a trochu se bojím co s tím je.. Nevíte, co by to mohlo zapříčinit? Je to nebezpečné? to mi hlava nebere


No pravděpodobně bude nízký tlak plynu, může to být zapříčiněno například zanesenýma filtrama. Podle mě to nic nebezpečného není, až se vrátíš, zajeď na seřízení, zvednou tlak a bude možná po problému. Ještě mě napadnul stávkující snímač otáček vačkové hřídele, na který by mělo být napojeno čidlo od LPG, což může zůsobovat to, že to na plyn vypíná. Ale to jsou jen spekulace.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 345 H+ body: 0  
KingsKiller je teď offline  KingsKiller
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 16:21   Citovat  

Potrebuji na acordu f20b5 vycistit egr ale mam lpg.... Muzu normalne odpojit reduktor listu a vstriky a pak to zas zapojit ? bude to fungovat ? nebo se v tom nemam hrabat... ? Velmi šťastný Potrebuji se dostat pod palivovou listu Ble Nedělal to už někdo ?? to snad ne


A ten prolem s tim vypinanim plynu bych take spis prisoudil spatnemu lpg...zkus natankovat jinde OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 H+ body: -1 1999 Accord Coupe  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 19:19   Citovat  

KingsKiller napsal:
Potrebuji na acordu f20b5 vycistit egr ale mam lpg.... Muzu normalne odpojit reduktor listu a vstriky a pak to zas zapojit ? bude to fungovat ? nebo se v tom nemam hrabat... ? Velmi šťastný Potrebuji se dostat pod palivovou listu Ble Nedělal to už někdo ?? to snad ne


A ten prolem s tim vypinanim plynu bych take spis prisoudil spatnemu lpg...zkus natankovat jinde OK


Ano můžeš...nekouřit, dělat v dobře větraný místnosti. pokud jsi někde od Prahy (jako že asi ne) mohl by ses stavit a já bych ti to udělal.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 H+ body: 9 1996 Civic  
KingsKiller je teď offline  KingsKiller
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 6.8.2014 , 20:01   Citovat  

crxmann napsal:
Ano můžeš...nekouřit, dělat v dobře větraný místnosti. pokud jsi někde od Prahy (jako že asi ne) mohl by ses stavit a já bych ti to udělal.


Díky za radu... Honda Bohužel jižní morava Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 H+ body: -1 1999 Accord Coupe  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda a LPG
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
25
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 156, 157, 158  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.4431s ][ Dotazy: 147 (0.2253s) ][ GZIP on - Debug on ]