Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Spolubydlení - Praha
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď



  Strana 2 z 2
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.3.2012 , 22:49   Citovat  

Vzhledem k tématu SPOLUBYDLENÍ asi ne Úsměv...M@jk hledá někoho kdo mu pomůže s nájmem, pokud se správně domnívám.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4079 2006 FR-V  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2012 , 0:40   Citovat  

Ozz napsal:
2 Majk: to asi není celý byt že?


Aloha,
no ehm vše je popsáno v inzerátu/nabídce. Máš zájem o celý byt? Mohu Ti dát kontakt na majitele. Nabídka je v tématu Spolubydlení, takže i to nabízím. Máš nějakou představu? Povídej?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2012 , 6:50   Citovat  

M@jk napsal:
Aloha,
no ehm vše je popsáno v inzerátu/nabídce. Máš zájem o celý byt? Mohu Ti dát kontakt na majitele. Nabídka je v tématu Spolubydlení, takže i to nabízím. Máš nějakou představu? Povídej?


Máš SZ... přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
Ozz je teď offline  Ozz
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2012 , 15:53   Citovat  

M@jk napsal:
Aloha,
no ehm vše je popsáno v inzerátu/nabídce. Máš zájem o celý byt? Mohu Ti dát kontakt na majitele. Nabídka je v tématu Spolubydlení, takže i to nabízím. Máš nějakou představu? Povídej?


no já hledám celý byt od června, vy tam teda budete zůstávat nebo půjdete jinam?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 330  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.5.2012 , 21:18   Citovat  

Zdravím,

tudy PROSÍM DŮLEŽITÉ

já budu mít /NĚKTEŘÍ HONDAŘI VĚDÍ/ k dispozici místo v bytě:

1-2 místa ke spaní v bytě 1+1 50m2 více méně zařízený, kuchyň vybavená, koupelna jádro, chodba, uložné prostory, kumbál, topení ústřední, plastová okna, UPC internet, TV ruším nekoukám - dá se zavést, linka, sporák se sklokeramickou deskou, plastová okna ... V okolí je možné mít garážové stání nekryté za Kč 870,-. kryté za cca Kč 1.2xx,- měsíčně v komplexu Ministerstva Vnitra ČR, hlídaného 24h denně, vzdáleného cca 200m.


Lokalita Praha 4, IKEM - cca 1km od Fakultní Thomayerovy nemocnice, tzn. 2 km od Jižní Spojky, 1.5km od D1, 5km od Pražského okruhu, 7km od Wheelmana, blízko občanská vybavenost, lékarna, nemocnice, obchod, pošta vše pěšky do 15minut. MHD BUS 114 do 7minut Metro C - Kačerov, MHD BUS 193, 33x do 13minut Metro C - Budějovická.

Volné od června/července podle odstěhování současného spolubydlícího 2012.


Cena? Dohoda možná. Smlouva písemná s jasnými podmínkami. Kauce 1 nájmu dopředu. Platím nájem majiteli a mám u něj velmi dobré jméno a nepřipustím, aby mi jej někdo pošramotil, neboť spolu máme řekl bych nadstandartní vztahy. Cena CZK 5.000,- se všemi zálohami na energie a služby.

Proč: vážné rodinné důvody.

Spíše upřednostním již někoho usazeného a solidního.

Kontakt: TEL: +420777105233

přátele přátele přátele
přátele přátele
přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.5.2012 , 18:32   Citovat  

tudy UP - prosím spěchá.

Neshání někdo levné a pohodlné bydlení?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.5.2012 , 18:41   Citovat  

Zdravím,
jsem ochoten se nějak domluvit. Nikdo nehledá byt i jen dočasné spolubydlení na pár měsíců???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.5.2012 , 17:08   Citovat  

tudy Stále aktuální, pokud by se někdo neozval do konce května, budu já poptávat spolubydlení u někoho.

TUDÍŽ PROSÍM V PRAZE BYCH HLEDAT DO 30MINUT MHD OD CENTRA POKOJ, PRO NA BYLDENÍ. DO CZK 5.000,- VČETNĚ POPLATKŮ, NEJLÉPE PRAHA 4. SAMOZŘEJMĚ SÁM HLEDÁM. UPC PODMÍNKOU - KVŮLI PŘELOŽENÍ SMLOUVY. BEZ KAUCE, BOHUŽEL NEMÁM NA TO. NÁJEM NA MĚSÍC JSEM SCHOPNE PO 10tém dni STANDARTNĚ ZAPLATIT. PARKOVÁNÍ VOZU BY BYLO FAJN. POKUD NE, NAVADÍ.

DĚKUJI ZA NABÍDKY.


přátele přátele přátele
přátele přátele
přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.9.2014 , 23:04   Citovat  

Tak oživím toto téma. Hledám malou garsonku či pronájem uzamykatelného pokoje. Cenově prosím rozumně, jeden pokoj za 8000,- není akceptovatelný... Cokoliv budete mít v hlavě, v zásobě, tak piště do SZ nebo na mail space-man@seznam.cz

Díky.

SpaceMan
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.9.2014 , 23:16   Citovat  

SpaceMan napsal:
Tak oživím toto téma. Hledám malou garsonku či pronájem uzamykatelného pokoje. Cenově prosím rozumně, jeden pokoj za 8000,- není akceptovatelný... Cokoliv budete mít v hlavě, v zásobě, tak piště do SZ nebo na mail space-man@seznam.cz

Díky.

SpaceMan

Po me bude volnej pokoj v baraku kde bydlim, ale az tak za dva mesice.
Mate byt chvili, tak proc shanis?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 444 1997 Civic  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 0:13   Citovat  

mattheo napsal:
Po me bude volnej pokoj v baraku kde bydlim, ale az tak za dva mesice.
Mate byt chvili, tak proc shanis?


OK, tak dej pak vědět... Díky moc! přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 7:05   Citovat  

kamarádka s přítelem teď hledaj někoho (do trojky pořádnej výtlem ) na spolubydlení. je to v modřanech kousek od obchodního náměstí. do hospody co by kamenem dohodil. zkuste se tedy nějak spojit. teď jsou zrovna na dovolený ve španěslku, vrátěj se asi příští středu. kdyžtak mi dej na sebe telefon do sz a já jim ho předam jakmile se vrátěj Nápad je tu!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2887  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 8:29   Citovat  

83427 napsal:
kamarádka s přítelem teď hledaj někoho (do trojky pořádnej výtlem ) na spolubydlení. je to v modřanech kousek od obchodního náměstí. do hospody co by kamenem dohodil. zkuste se tedy nějak spojit. teď jsou zrovna na dovolený ve španěslku, vrátěj se asi příští středu. kdyžtak mi dej na sebe telefon do sz a já jim ho předam jakmile se vrátěj Nápad je tu!


Paráda. Díky moc. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
Bindrs je teď offline  Bindrs
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 10:44   Citovat  

Servus, poohlížím se po nějakém spolubydlení. Jsem mladej, nekonfliktní, veselej týpek. Sportovec s hromadou zájmů a aktivit. A hledám nějakej pokoj k nastěhování. Dejme tomu od přelomu října a listopadu. Mám rád společnost a většinu času trávim venku... A když už bych chtěl s někym spolubydlet, tak bych nerad aby to byl nějakej zakaboněnej introvert, kterej sotva pozdraví Úsměv. Lokalita by mi vyhovovala, abych to neměl daleko na jižní spojku (makám v běchovicích a budu chtít být nějak rozumně na strakonický). Chodov, Háje ideál. Budu rád za jakékoliv nabídky...
Cenovej strop 6500
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 63 1997 Civic  
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 16:00   Citovat  

Bindrs napsal:
Servus, poohlížím se po nějakém spolubydlení. Jsem mladej, nekonfliktní, veselej týpek. Sportovec s hromadou zájmů a aktivit. A hledám nějakej pokoj k nastěhování. Dejme tomu od přelomu října a listopadu. Mám rád společnost a většinu času trávim venku... A když už bych chtěl s někym spolubydlet, tak bych nerad aby to byl nějakej zakaboněnej introvert, kterej sotva pozdraví Úsměv. Lokalita by mi vyhovovala, abych to neměl daleko na jižní spojku (makám v běchovicích a budu chtít být nějak rozumně na strakonický). Chodov, Háje ideál. Budu rád za jakékoliv nabídky...
Cenovej strop 6500

Kdyby Spaceman sehnal neco jinyho, tak porad by byl volnej pokoj po me, ja pudu pryc tak za 2mesice asi a urcite by domacim vyhovovalo kdyby byla rovnou i nahrada.
V baraku sou mlady lidi se kterejma se clovek ani skoro nepotka Velmi šťastný a platim 4000,-.
Je to hned u spojky na Zahradnim meste v rodinnym baraku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 444 1997 Civic  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 21:54   Citovat  

mattheo napsal:
Kdyby Spaceman sehnal neco jinyho, tak porad by byl volnej pokoj po me, ja pudu pryc tak za 2mesice asi a urcite by domacim vyhovovalo kdyby byla rovnou i nahrada.
V baraku sou mlady lidi se kterejma se clovek ani skoro nepotka Velmi šťastný a platim 4000,-.
Je to hned u spojky na Zahradnim meste v rodinnym baraku


Tak to je geniální... je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 22:00   Citovat  

A abych nezapomněl:

nabízím velmi zajímavou nabídku pronájmu novostavby v Letňanech. Jedná se o garsonku v nejvyšším patře s vetší terasou a krásným výhlededem na Leťnany. Nedaleko autobusová zastávka, na metro do 5 minut.

Cena je 11 000,- komplet... je to dobrý

Pište SZ nebo na e-mail space-man@seznam.cz přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.9.2014 , 22:45   Citovat  

SpaceMan napsal:
A abych nezapomněl:

nabízím velmi zajímavou nabídku pronájmu novostavby v Letňanech. Jedná se o garsonku v nejvyšším patře s vetší terasou a krásným výhlededem na Leťnany. Nedaleko autobusová zastávka, na metro do 5 minut.

Cena je 11 000,- komplet... je to dobrý

Pište SZ nebo na e-mail space-man@seznam.cz přátele

Kdyby si nabizel neco vetsiho nez garsonku, tak by to bylo zase zajimavy pro me Úsměv ale ja hledam nejlip 3+1 a vetsi Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 444 1997 Civic  
Bindrs je teď offline  Bindrs
PříspěvekZaslal: 4.9.2014 , 9:57   Citovat  

SpaceMan napsal:
Tak to je geniální... je to dobrý


Chapu teda, ze asi ani nic hledat nebudes... Co? Úsměv. Pro me by byla ta lokalita na zahradaku uplne top... Jeste za ctyrku... Tyyyvole Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 63 1997 Civic  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.9.2014 , 17:25   Citovat  

Bindrs napsal:
Chapu teda, ze asi ani nic hledat nebudes... Co? Úsměv. Pro me by byla ta lokalita na zahradaku uplne top... Jeste za ctyrku... Tyyyvole Tak to koukám!


Hele, 2 měsíce jsou dlouhá doba, ale lokalita i další věci by vyhovovaly. Takže to vedu v patrnosti. Pokud to bude pasé, dám okamžitě vědět... přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.9.2014 , 10:07   Citovat  

Pred chvili sem sel nahodou kolem nabidky spolubydleni, taky na zahradaku


20140907_100321.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20140907_100321.jpg, 2.01 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 444 1997 Civic  
Bindrs je teď offline  Bindrs
PříspěvekZaslal: 8.9.2014 , 9:43   Citovat  

Ono to jsou vzdycky takovy rychlovky, ze kdyz chci bydlet za mesic, tak nema vubec smysl hledat ted Úsměv. Ted mam kde slozit hlavu a pak nez neco najdu tak mam slibenej gauc u kamosky... Takze pak mozna s tim ani nebudu spechat Úsměv Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 63 1997 Civic  
X-Slim je teď offline  X-Slim
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.9.2014 , 11:05   Citovat  

Pánové kdyby ještě někdo sháněl garsonku tak bych věděl o jedné nedaleko parku Grébovka ul. Kozácká. 23m2; nájem 8.100,- + elektrika.
Pro víc info SZ, touzimsky.v@gmail.com nebo 732663445.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 182 1998 Civic  
Bindrs je teď offline  Bindrs
PříspěvekZaslal: 3.11.2014 , 16:04   Citovat  

hejhou, jak je to s Vama? spaceman/matheo??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 63 1997 Civic  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.11.2014 , 22:52   Citovat  

Kontaktuj Matthea. Já jsem to nakonec nebral.. OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3332 1994 CR-X DelSol  
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.11.2014 , 23:47   Citovat  

Bindrs napsal:
hejhou, jak je to s Vama? spaceman/matheo??

Ja uz bydlim jinde, ale pokoj je nejspis jeste volnej, kdyztak do sz muzu poslat kontakt, jestli bude zajem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 444 1997 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Spolubydlení - Praha
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1930s ][ Dotazy: 131 (0.0148s) ][ GZIP on - Debug on ]