Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vyber Letnich pneu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
5
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 55, 56, 57  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 28 z 57
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 21:10  Naposledy upravil Bully dne 11.1.2015 , 21:12, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Pokud je nejaka konkretni pneu (ne znacka jako takova) hodnocena svorne ve vsech testech i na vsech serverech bez vyjimky, kde se k ni vyjadruji krome odborniku lidi s konkretnimi zkusenostmi s ni jako vylozene spatna na mokru, ja si ji kupovat nebudu, abych prisel na to same. Nic vic, nic min, at si o mne mysli kdo chce co chce přátele A muze byt z Ciny, Japonska, Nemecka nebo buhvi odkud.

Edit- vyjimkou je semislick, tam s tim proste pocitam. A i se semislicky se da jezdit na te vode, proc by ne. Jenom je nebudu nazouvat na Accorda, se kterym jezdi moje zena s nasimi potomky Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
zitnyp je teď offline  zitnyp
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 21:12   Citovat  

Tak ja mel na zimu Nokiany ktery si vsichni chvalili jak jsou supr, ted mam Kumha, skoro lowcost guma v tom rozmeru a na vode rozhodne o poznani lepsi, uvidime za rok az dva, ale na Nokiany jsem nadaval uz prvni rok.

PS: ty Kumha zimni jsou Made in China Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 289 H+ body: 1 2006 Civic i-VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 21:15   Citovat  

zitnyp napsal:
Tak ja mel na zimu Nokiany ktery si vsichni chvalili jak jsou supr, ted mam Kumha, skoro lowcost guma v tom rozmeru a na vode rozhodne o poznani lepsi, uvidime za rok az dva, ale na Nokiany jsem nadaval uz prvni rok.

PS: ty Kumha zimni jsou Made in China Velmi šťastný


Nokiany jak ktere, mel jsem pred cca 4 lety na CTR Nokian WR D3 a byly hrozne na mokru, taky jsem o tom psal vsude tam, kde je nekdo chvalil. A protoze je zima hlavne o nizkych teplotach a mokrem asfaltu (snih jenom vyjimecne), nikdy si je na auto nekoupim a vim to uz par let. A je mne jedno, ze jsou vynikajici na snehu a jestli jsou z Ciny, nebo z druhe pulky zemekoule.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
1
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 21:19   Citovat  

na sněhu je skvělej i Vraník Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 H+ body: 52 2015 N600  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 22:03   Citovat  

Kmóďa napsal:
Hlavně Nankang není čínská guma a začínali pod křídly Yokohama. Máte zkušenosti s pneu Yokohama? Nebo co Toyo na kterých plno lidí jezdí? Tenkrát jsem měl nějaký ty šípáky co letěli a zdáli se mi dost strašný,i na pohled ta guma vypadala jak když ji někdo dělal doma...


Ano, Nankang je Taiwanská firma, ale některé gumy vyrábí v pobočce v Číně. To ale nemusí nic vypovídat o kvalitě.
A nevypovídá - i gumy vyrobené v Číně jsou naprosto v pořádku.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
-1
PříspěvekZaslal: 11.1.2015 , 22:07   Citovat  

Bully napsal:
Pokud je nejaka konkretni pneu (ne znacka jako takova) hodnocena svorne ve vsech testech i na vsech serverech bez vyjimky, kde se k ni vyjadruji krome odborniku lidi s konkretnimi zkusenostmi s ni jako vylozene spatna na mokru, ja si ji kupovat nebudu, abych prisel na to same. Nic vic, nic min, at si o mne mysli kdo chce co chce přátele A muze byt z Ciny, Japonska, Nemecka nebo buhvi odkud.

Edit- vyjimkou je semislick, tam s tim proste pocitam. A i se semislicky se da jezdit na te vode, proc by ne. Jenom je nebudu nazouvat na Accorda, se kterym jezdi moje zena s nasimi potomky Mrk


Ve všech německých testech, kde "překvapivě" vyhrávají německé gumy......

Ano, pokud chceš ty a tvá žena jezdit i na mokru jako na suchu, tak jentak nějaké pneu obout nemůžeš. Málokterá guma totiž popírá fyzikální zákony.
Já teda jezdím na mokru opatrněji než na suchu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 18:00   Citovat  

Petr78:
zkus si radeji precist na co reagujes, nez na koho. Abys nebyl tak silne mimo misu přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 19:28   Citovat  

Bully: já myslím, že nemá smysl se o tom dohadovat a chytat se za slovíčka. Každý máme na čínské pneu jiný názor (já podložený vlastníma zkušenostma), který jsme tu vyřkli.
Každý ať si na auto obuje pneu jaké chce, ale nikdo ať nekritizuje něco co osobně nevyzkoušel.
Tohle vlákno je o praktických zkušenostech a ne o teoretizování co kdo kde v jakém testu nebo diskuzi napsal.
přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
matuliik13 je teď offline  matuliik13
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 17:14   Citovat  

matuliik13 napsal:
rozmyslam nad týmito pneu tak by som od vas chcela pocut nejake nazory na ne:
Nankang NS-II
Trazano SV308
Kenda KR-20
Nankang GreenSport ECO 2
ak by ste mali nejake ine navrhy v prijatelnej cene tak sup sem s nimi...dakujem za rady a nazory
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 58 H+ body: 0 2005 Accord  
JARYN je teď offline  JARYN
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 19:54   Citovat  

Jestli ty gumy nechceš "spálit" za odpoledne na okruhu, tak bys měl hledat podle jiných kritérií než je nejnižší cena. Ono plocha jen asi 4x velikost dlaně Tě drží na silnici a když Tě jednou neudrží, tak to bude dražší než rozdíl mezi levnou a dobrou pneu. A jestli chceš směrový a dobrý gumy, tak třeba tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 286 H+ body: 3  
matuliik13 je teď offline  matuliik13
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 20:12   Citovat  

to je priserne vela penazi, nechcem kupit najlacnejsie pneu preto sa pytam ake ma kto s nimi skusenosti, existuju este lacnejsie pneu nez tieto no urcite aj drahsie ale tie si nemozem dovolit
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 58 H+ body: 0 2005 Accord  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 20:31   Citovat  

JARYN napsal:
Jestli ty gumy nechceš "spálit" za odpoledne na okruhu, tak bys měl hledat podle jiných kritérií než je nejnižší cena. Ono plocha jen asi 4x velikost dlaně Tě drží na silnici a když Tě jednou neudrží, tak to bude dražší než rozdíl mezi levnou a dobrou pneu. A jestli chceš směrový a dobrý gumy, tak třeba tudy odkaz


Ty se koukám řídíš hlavně cenou.
A to je chyba.
Existují totiž i kvalitní výrobky (nejenom gumy), které nejsou drahé.
Ty Dunlopy jsou nesmyslně drahé a kámoš si je moc nepochvaloval. Určitě nejsou tak dobré jak jsou drahé.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
JARYN je teď offline  JARYN
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 20:54   Citovat  

Neřídím se cenou, ale jízdními vlastnostmi. Ty Dunlopy byl tip, protože je mám vyzkoušené. Jinak pár dalších - a i levnějších: Bridgestone RE002, Toyo Proxes T1-R, Hankook K120 Ventus V12 evo 2, Nexen N6000, Marangoni Zeta Linea, Yokohama AS01 S.drive.... a věřil bych jim víc jak číňanům.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 286 H+ body: 3  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 21:32   Citovat  

JARYN: až na to že Nankang není čínská značka Mrk
Marangoni Zeta Linea jsem měl v rozměru 205/40 R17 na C5G a žádná sláva ani na suchu. O dost horší než Nankang.
Toyo proxes si kamarádi na mokru taky moc nepochvalovali. A navíc rychle mizely.

A jestli chápu dobře, tak ty jsi pneu Nankang nikdy nejezdil, že?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
JARYN je teď offline  JARYN
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 23:36   Citovat  

A na Tchaj-wanu žije kdo Cooo??? Když je to území kontrolované Čínskou republikou, které Čínská lidová republika považuje za jednu ze svých provincií.... Tak to valím bulvy Ale to je jedno.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 286 H+ body: 3  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 23:49   Citovat  

Dřív Nankang patřil pod koncern Yokohama,tak snad se něco naučili,i dnes údajně spolupracují,mají podobná loga,vzorky některých pneu. Každopádně testy na mokru nejsou nic moc,jde o to jak jsou vypovídající. Co pneumatiky Nexen? Nějaké zkušenosti? Nevím ja se dá věřit těm EU štítkům u pneumatik,ale např. tato guma vypadá slušně tudy odkaz
Koukal jsem,že je některé automobilky dávají na nová auta,mimo jiné i Škodovka...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 17.1.2015 , 23:56  Naposledy upravil Bully dne 18.1.2015 , 0:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ja porad nechapu, co ma kvalita gumy podle vas co do cineni se zemi puvodu, resp. vyroby. Posuzovat ji podle tohoto kriteria je stejny omyl jako tvrdit, ze kdyz je podobny dezen- vzor behounu, budou podobne i jizdni vlastnosti.
Ze se nektere pneu davaji i na nova auta potom taky neni dukazem o nejake kvalite, jako spis o jejich nizke cene. Na spoustu C8G se davaly seriove dokonce treba Michelin edit- Primacy a jejich hlavni kvalita byla ta, ze se nesjizdely. Bohuzel ale diky tomu, ze ztvrdly a nedrzi na silnici..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 0:39   Citovat  

Bully napsal:
Ja porad nechapu, co ma kvalita gumy podle vas co do cineni se zemi puvodu, resp. vyroby. Posuzovat ji podle tohoto kriteria je stejny omyl jako tvrdit, ze kdyz je podobny dezen- vzor behounu, budou podobne i jizdni vlastnosti.
Ze se nektere pneu davaji i na nova auta potom taky neni dukazem o nejake kvalite, jako spis o jejich nizke cene. Na spoustu C8G se davaly seriove dokonce treba Michelin Pilot Sport 2 a jejich hlavni kvalita byla ta, ze se nesjizdely. Bohuzel ale diky tomu, ze ztvrdly a nedrzi na silnici..

Iba mala korekcia - su to Michelin Primacy...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1506 H+ body: 4  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 0:52   Citovat  

varuj napsal:
Iba mala korekcia - su to Michelin Primacy...


Diky, radsi jsem to opravil, nejak jsem to tam strelil Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Žádné
1
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 11:50   Citovat  

Bully napsal:
Ja porad nechapu, co ma kvalita gumy podle vas co do cineni se zemi puvodu, resp. vyroby. Posuzovat ji podle tohoto kriteria je stejny omyl jako tvrdit, ze kdyz je podobny dezen- vzor behounu, budou podobne i jizdni vlastnosti...


Souhlas, mnozí by se divili, ale např. klíčovou složku pryže - saze, si "nejvěhlasnější" značky vesele tahají se všech zádelí světa, včetně P.R.C., Putinova apod.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1473 H+ body: 4 2003 Accord Tourer  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 12:03   Citovat  

K těm Michelinkám jen doplním, že šlo přesně o Michelin Pilot Primacy 224/45 R17 91Y, první sezóna ještě realtivně OK, ale už druhá sezóna byla děsná KO
p.s. Výroba byla myslím Španělská.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3487 H+ body: 8 2019 Civic VT  
matuliik13 je teď offline  matuliik13
0
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 13:18   Citovat  

Priateľ ma Roadstone N2000 to je vlastne Nexen N2000 a je s nimi naozaj spokojný ja som sa na ne pytala minulý rok v obchodoch ci N2000 alebo N3000 a na SK a CZ ich nikde nemali, inak by som išla do nich ale možno sa skusim popytat aj tento rok tie N9000 nevyzeraju zle
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 58 H+ body: 0 2005 Accord  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 15:05   Citovat  

matuliik13 napsal:
Priateľ ma Roadstone N2000 to je vlastne Nexen N2000 a je s nimi naozaj spokojný ja som sa na ne pytala minulý rok v obchodoch ci N2000 alebo N3000 a na SK a CZ ich nikde nemali, inak by som išla do nich ale možno sa skusim popytat aj tento rok tie N9000 nevyzeraju zle


Vsak s zadnou pneu neni duvod byt nespokojeny. Pokud ridic prizpusobi svou jizdu jejim vlastnostem (jako ostatne vsem soucastem sveho vozu + jizdnim podminkam venku).
Podstatou obcasnych nedorozumeni s urcitymi lidmi tady je "jenom" to, ze se vsechno prenasi prave pres ty pneumatiky a tak ma prave tenhle dil automobilu zasadni vliv na to, jakym zpusobem vubec muzu jezdit. Jak rychle, jak bezpecne a jakym zpusobem muzu vyuzit vsechny jeho ostatni vlastnosti (co se tyka jizdy, ne veci jako radio, klima apod.).
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 H+ body: 34 2007 Civic Type-R  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 0:09   Citovat  

Takový dotaz,jak hodně vypovídající hodnotu mají ty EU štítky u pneu? Dá se tomu věřit?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Kutlas je teď offline  Kutlas
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 17:33   Citovat  

Co na to říkáte ???
Nějaké zkušenosti ??
Falken ZIEX ZE-912
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1207 H+ body: 0 2001 Civic Type-R  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 17:38   Citovat  

Kutlas napsal:
Co na to říkáte ???
Nějaké zkušenosti ??
Falken ZIEX ZE-912
jsou kaviltni, sedi pekne, tim padem se rychleji sjizdi. Proste funkcni pneu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 H+ body: 0 1991 Civic  
Kutlas je teď offline  Kutlas
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 20:24   Citovat  

TRUcKER napsal:
jsou kaviltni, sedi pekne, tim padem se rychleji sjizdi. Proste funkcni pneu


Takže podobné jako Toyo T1R ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1207 H+ body: 0 2001 Civic Type-R  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 20:58   Citovat  

Když tak koukám na ty EU štítky,tak ty Falkeny jsou třeba na mokru asi jako zde zatracované Nankangy,a ty Toyo T1R jsou katastrofa. Takže to jsou jako na těch štítkách blbosti?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Kutlas je teď offline  Kutlas
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 21:08   Citovat  

Kmóďa napsal:
Když tak koukám na ty EU štítky,tak ty Falkeny jsou třeba na mokru asi jako zde zatracované Nankangy,a ty Toyo T1R jsou katastrofa. Takže to jsou jako na těch štítkách blbosti?


Těm štítkům ani já nerozumím, ale sám jsem vyzkoušel mnoho gum. Hankook ventus V12 co mám mě vážně nezaujali. To zlaté bridgestoune. Ale nic lepšího než Toyo jsem ještě neměl.
Ale chci zkusit něco jiného a tak mě zaujali ty falkeny. Ale nechci jednou za dva roky kupovat novou sadu jako u Toyo bylo zvykem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1207 H+ body: 0 2001 Civic Type-R  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 27.1.2015 , 21:17   Citovat  

Co mi povídal kluk z práce,tak Falkeny strašně hučí. Za to na Nankangy prý byli v pohodě. Když jezdil na srazy,tak prý plno kluků jezdilo Nankangy a to měli na slušných autech a byli to lidi,co měli peněz dost...
Ty Toya mají psanou spotřebu G a přilnavost na mokru E,tak hrozné hodnocení nemají ani zatracované Nankangy. A ty tu na ně píšeš chválu. Jsem z toho blázen
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vyber Letnich pneu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
5
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 55, 56, 57  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2738s ][ Dotazy: 145 (0.0537s) ][ GZIP on - Debug on ]