Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 355, 356, 357 ... 462, 463, 464  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 356 z 464
Trunda je teď offline  Trunda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2015 , 18:10   Citovat  

Ten Renault Clio Sport (V6) I. generace jsem na vlastní oči sledoval na okruhu v Mýtě a bylo to neskutečně marné auto. Jednak nevím, jestli to bylo řidičem, ale vůbec to nejelo, ale ono to hlavně vůbec nezatáčelo Velmi šťastný V zatáčce k cílové rovince ho to tak vyneslo, že ohobloval zadní nárazník o ty zábrany, co tam jsou a jel domu Velmi šťastný A když se koukám na parametry, tak se ani nedivím - Na tak malé auto to má cca 1350kg (obyč Clio má 990kg) tzn.: něco asi spokly výztuhy, ale v podstatě, když zapomenu, že vepředu motor s převodovkou zmizel, tak na zadní nápravu proti klasice přibylo cca 350kg pořádnej výtlem , takže ty přední kola musí být odlehčený jak prase, kor když to má motor napříč opravdu nad zadní nápravou (aha, tak prý je to mid-engine, ale na tu váhu je to stejně dost vzadu) a když na to trošku člověk na konci zatáčky šlápne. Přední nápravu asi moc proti klasice neladili, takže na okruh bez uprav asi nic moc. Se tedy nedivím, že si začal stavět stroj, kde už je motor na svou váhu trošku rozumněji umístěný Úsměv
Vzhledem k stavu vidím tu cenu jako adekvátní.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249  
Jirka1 je teď offline  Jirka1
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.1.2015 , 12:27   Citovat  

škoda, v Třinci jsem byl minulý víkend. Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 595 1991 CR-X VTEC  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.1.2015 , 9:54   Citovat  

Kdyby nekdo potřeboval nfo:
tudy odkaz
tak cena kolem 75k , auto má zaplaceno eko, normálně přepsáno na majitele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2359 1999 Prelude  
vavron je teď offline  vavron
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.1.2015 , 14:46   Citovat  

Co s tím malinký prováděl šmarja? Taková krasavice to je/byla cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 220 2007 Civic i-VTEC  
nEcroCZ je teď offline  nEcroCZ
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.1.2015 , 15:45   Citovat  

malinky pujcil kamaradovi xD
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 650 1994 Civic VTEC  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.1.2015 , 17:00   Citovat  

Já měl za to že to bude dávat dokupy Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 1990 Civic  
Prelude 90 je teď offline  Prelude 90
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.1.2015 , 10:26   Citovat  

...nevíte někdo prosím něco o tomhle ? předem díkec

:arrow: odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 212  
Radek_KA7 je teď offline  Radek_KA7
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 19:35   Citovat  

tudy odkaz

Někdo z klubu ???

Acura Integra DA9 Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1030 2011 Accord  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 19:48   Citovat  

Jeeeee...nejsou to dve kocky od Wayna? Tak to koukám! Skoro bych se vsadil ze ano.. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 20:02   Citovat  

Jojo, to jsou ony. Patří Speedymu tady z klubu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2015 , 22:28   Citovat  

krásná 1.6i 4WD ED4


tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 401 2003 Accord Tourer  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.1.2015 , 22:41   Citovat  

tohle cerko taky není špatný Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2015 , 15:39   Citovat  

tudy odkaz

nvm jestli tu nekde neni..nezkoumal sem..k cene ani stavu a ostatnim vecem se nevyjadruju
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2015 , 15:57   Citovat  

Hlavator napsal:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/honda/accord/15903040?goFrom=list

nvm jestli tu nekde neni..nezkoumal sem..k cene ani stavu a ostatnim vecem se nevyjadruju


Podle příspěvku na xichtbuku je pro členy HC sleva 20tis...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2015 , 21:15   Citovat  

tudy odkaz

pane jo..tomu rikam inzerat od profiku a jeste ta rozumna cena Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Sindy.JDM je teď offline  Sindy.JDM
PříspěvekZaslal: 20.1.2015 , 23:12   Citovat  

VTI Turbo někdo z klubu? docela by mi to zajímalo
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 63 1997 Civic Vti  
David vti je teď offline  David vti
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 20.1.2015 , 23:14   Citovat  

Sindy.JDM napsal:
VTI Turbo někdo z klubu? docela by mi to zajímalo


400ps ??? Docela nátěr... je to dobrý VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 815  
Multiplex je teď offline  Multiplex
PříspěvekZaslal: 22.1.2015 , 22:55   Citovat  

pozor na nej, mel ohnute kolo cca o 15cm. Pan pouze koupil nejak opravil a dale preprodava. Hodnoceni na bazosi je docela vypovidajici o vsem Velmi šťastný
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 67  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 23.1.2015 , 23:24   Citovat  

odkaz Nemá někdo o něm nějaké info prosím? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 671 2000 Accord  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2015 , 23:29   Citovat  

forever222 napsal:
odkaz Nemá někdo o něm nějaké info prosím? Úsměv


U obyč 1.6 předfaliftem ESP? asi si to spletl s elektrickým posilovačm Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2668 2009 Accord Tourer  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2015 , 23:53   Citovat  

reznicek9 napsal:
U obyč 1.6 předfaliftem ESP? asi si to spletl s elektrickým posilovačm Velmi šťastný


Kdyby u 1.6...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.1.2015 , 23:56   Citovat  

Hellborn napsal:
Kdyby u 1.6...


Špatně píšu Úsměv njn 1.4 Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2668 2009 Accord Tourer  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 0:15   Citovat  

hezké CRX ED9 ZA 25000 NA ebay Úsměv

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
petzelda je teď offline  petzelda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 9:18   Citovat  

chatek napsal:
hezké CRX ED9 ZA 25000 NA ebay Úsměv

tudy odkaz


To mas hodne dobrej kurz Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 562 2008 Civic Type-R  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 11:13   Citovat  

petzelda napsal:
To mas hodne dobrej kurz Úsměv


Ono to za tu cenu vcera pred pulnoci klidne byt mohlo, kdyz jde o aukci Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5905 2007 Civic Type-R  
AccoJDM je teď offline  AccoJDM
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 11:43   Citovat  

Tady nekdo prodava Preludku 2,2 vtec,ktera jezdi za 6,5l/100 Velmi šťastný

To je taky zajimava bazarova nabidka Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 202  
petzelda je teď offline  petzelda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 12:18   Citovat  

Bully napsal:
Ono to za tu cenu vcera pred pulnoci klidne byt mohlo, kdyz jde o aukci Mrk


no kdyz to rikas ty ,tak to musi byt pravda Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 562 2008 Civic Type-R  
Sas je teď offline  Sas
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 12:36   Citovat  

Multiplex napsal:
pozor na nej, mel ohnute kolo cca o 15cm. Pan pouze koupil nejak opravil a dale preprodava. Hodnoceni na bazosi je docela vypovidajici o vsem Velmi šťastný
tudy odkaz

Někdo nějaké zkušenosti s tím pánem? Dneska jsem se na auto koukal, od pohledu jen kosmetické vady, jede v pohodě (alespoň viděno mojí uživatelskou optikou). Auto je jinak zachovalý, samozřejmě bych si to ještě nechal zkouknout mechanikem, ale přesto z toho mám strach. Bejvalej majitel byl prej Kodetův syn, je to ten, s kým jsi mluvil?

Chlap říká, že se tím živí. Vždycky prej koupí, opraví, prodá. Co jsem vystopoval, tak by to snad měl být člověk na internetu (i na honda clubu) vystupující pod nickem "paolo_".

K tomu hodnocení na bazoši, to může bejt jeden nějakej blbeček.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 15:41   Citovat  

petzelda napsal:
To mas hodne dobrej kurz Úsměv


Úsměv ta cena tam byla uvedená Úsměv Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.1.2015 , 15:46   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1528  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zajímavé bazarové nabídky
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 355, 356, 357 ... 462, 463, 464  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2597s ][ Dotazy: 145 (0.0649s) ][ GZIP on - Debug on ]