Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Classic
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 569, 570, 571  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 494 z 571
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2015 , 13:39   Citovat  

Já ještě nevím, navalila se na mě práce, ale jinak bych jasně rád Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2015 , 17:10   Citovat  

Rom. napsal:
co děláte příští sobotu 3.10. 2015 ? Úsměv
Já jsem v té době na jachtě, takže za mne bohužel.Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2015 , 19:39   Citovat  

marab napsal:
Tohle mě úplně rozsekalo pořádnej výtlem ...Tak ještě že za ty naše staré jebky zaplatíme ekoterorný a nemusíme pak nic skrývat sopťa sopťa


Dobře voni Tak to koukám! aférka VW pokračuje
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2015 , 21:13   Citovat  

marab napsal:
Dobře voni Tak to koukám! aférka VW pokračuje

jojo, viz tohle tudy odkaz ... žeby si "svět" konečně začal uvdomovat v jakých lžích žijeme (a nejenom v automobilech, ale tam to my vidíme brzo)?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  
Acco-88 je teď offline  Acco-88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 21:15   Citovat  

Tak, dorazil dárce orgánů Se stydím, je to sice "sociál" verze 2,0 karbec, ale co mne překvapilo, že to má klimu Tak to koukám!. Z venčí sice nic moc, ale interiér je až neskutečně zachovalý v hnědé barvě.


20150922_142942.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20150922_142942.jpg, 2.1 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 21:21   Citovat  

Blahopřeji.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 22:00   Citovat  

Není to náhodou tady z čech? Někde jsem ho už viděl v nabídce.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
Acco-88 je teď offline  Acco-88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 22:31   Citovat  

georgo napsal:
Není to náhodou tady z čech? Někde jsem ho už viděl v nabídce.


Je z čech, byl v nabídce na bazoši.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 22:37   Citovat  

Acco-88 napsal:
Je z čech, byl v nabídce na bazoši.
jo tam jsem ho viděl Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2015 , 22:47   Citovat  

V každém případě za ty peníze je to dobrý. Zachránit už opravdu nepujde?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
Acco-88 je teď offline  Acco-88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 24.9.2015 , 6:08   Citovat  

Nemá cenu zachraňovat, kastle je prorezlá KO , takže jen demontáž na díly.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157  
Toshi Hanada je teď offline  Toshi Hanada
BananaMan [5]
PříspěvekZaslal: 24.9.2015 , 9:36   Citovat  

Mám ten samý model, také 2.0 karbec a nemůžu si ten motor vynachválit. Zkoušeli jsme na něm nedávno jet na "spotřebu" a překvapil..., krásných 5,89/100km. Jinak moje kastle je sežraná klasicky na lemech a šíleně na prazích. Pokud ti ten motor bude někdy překážet, rád se ho ujmu. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 300 1988 Accord Aerodeck  
Trnas je teď offline  Trnas
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 9:57   Citovat  

Zdarec,mám problém u svého C3G 1.5.Na volnoběh Kolísají otáčky mezi 1000 a 1100 . občas za studena občas za tepla.Potřebuju radu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7  
Pospis je teď offline  Pospis
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 19:04  Naposledy upravil Pospis dne 25.9.2015 , 22:22, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj kluci kdo z vás má doma aktualně InTegRu DA9. (opraveno)
Ptám sa, protože mě zajímá, kolik se toho v čr asi tak schovává.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 38 1993 Integra  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 19:12   Citovat  

Pospis napsal:
Ahoj kluci kdo z vás má doma aktualně ITR DA9.
Ptám sa, protože mě zajímá, kolik se toho v čr asi tak schovává.


Takovou lidově řečeno vínovou měl Mulder ale jakej přesně to byl typ(nejsem si jistej ale TypeR tahle generace nebyla i když mám dojem že verze DA6 byla stejně jako Civic EE9/EF9 s B16) si netroufám říct Se stydím
Plus teda vím že jednu dobu tu tuhle generaci nabízel někdo v černé barvě
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2145 1990 Civic VT  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 19:22   Citovat  

Trnas napsal:
Zdarec,mám problém u svého C3G 1.5.Na volnoběh Kolísají otáčky mezi 1000 a 1100 . občas za studena občas za tepla.Potřebuju radu.

Zkus odvzdušnit průtoky za klapkou.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
roman1595 je teď offline  roman1595
PříspěvekZaslal: 28.9.2015 , 20:28   Citovat  

ahoj.tak c3g otestovana na slovakiaringu.vynechavanie a strata vykonu v zatačkach sposoboval benzin.zostatotk v nadrži bol cca 15litrou a auto robilo problemi.dotankovane 20l a všeto v poriadku.konečne jada bez problemou Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 54  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.9.2015 , 20:46   Citovat  

Někomu se bude určitě hodit tudy odkaz a legend díly tudy odkaz Pán překvapil.Kdysi jsem od něj bral světlo a měl jsem za to ,že vše povyhazoval.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 1994 Prelude Si  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 20:05   Citovat  

To je on, zelený, ročník 79, pro Megušku. Jen ta cena Smutný
odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 21:18   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1322 1993 Legend  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 21:43   Citovat  

Minor napsal:
To je on, zelený, ročník 79, pro Megušku. Jen ta cena Smutný
odkaz

Ten je! Hihi No jo, Meguška určitě musí být připravena platit větší cenu, když chce nějakou konkrétní specifikaci u takto vzácných vozů, to je snad jasný ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 21:51   Citovat  

Mamma mia, Californía! tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 21:53   Citovat  

Mulder napsal:
Ten je! Hihi No jo, Meguška určitě musí být připravena platit větší cenu, když chce nějakou konkrétní specifikaci u takto vzácných vozů, to je snad jasný ...



Muldere, ruku na srdce, na tuhle cenu u A1g není připravený nikdo z nás Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 22:13   Citovat  

Rom. napsal:
Muldere, ruku na srdce, na tuhle cenu u A1g není připravený nikdo z nás Velmi šťastný

To je pravda, u Acco 1G ne, no ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2015 , 22:34   Citovat  

Mulder napsal:
Mamma mia, Californía! tudy odkaz


Tak ten je! Tak to koukám! Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 1994 Prelude Si  
Acco-88 je teď offline  Acco-88
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.10.2015 , 11:55   Citovat  

Mulder napsal:
Mamma mia, Californía! tudy odkaz


Hodně dobrý je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 157  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.10.2015 , 14:49   Citovat  

Rom. napsal:
Muldere, ruku na srdce, na tuhle cenu u A1g není připravený nikdo z nás Velmi šťastný

Slevil !!! tudy odkaz
Meguška, šup! Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  
Jofrey je teď offline  Jofrey
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.10.2015 , 22:47   Citovat  

Mulder napsal:
Slevil !!! tudy odkaz
Meguška, šup! Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný


Nechte Meguš zahojit ty veliký rány z koňování. Ještě jí děláte hlubší rány s Akordeonem Lucy Styďte se naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2301  
Pospis je teď offline  Pospis
PříspěvekZaslal: 2.10.2015 , 22:49   Citovat  

Já pojedu na orientak.
Georgo mám Technickooooooou.
Speedy zastavim se kvůli přepisu.
H+
Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 38 1993 Integra  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.10.2015 , 1:30   Citovat  

V Rokycanech a okolí to v sobotu bylo samé stříbro a zlato ...


MUL_5948-Stribro a zlato.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
MUL_5948-Stribro a zlato.jpg, 918.59 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4488  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Classic
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 569, 570, 571  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 1.1778s ][ Dotazy: 147 (0.9783s) ][ GZIP on - Debug on ]